Děkuji za důvěru

Už máš skoro hotovo!

DOKONČENO50%

Pro dokončení celého procesu potvrď prosím svůj mail.

Stačí 2 jednoduché kroky. 


Jak na to?

 • 1
  1. krok
  Do e-mailové schránky jsem vám právě poslala potvrzovací e-mail OVĚŘENÍ EMAILU A SOUHLAS Pokud jej hned nevidíte, podívejte se do složky HROMADNÉ, PROMO nebo SPAM!
 • 2
  2. krok
  Seznamte se s podmínkami a pokud souhlasíte, potvrďte je kliknutím na tlačítko POTVRZUJI SOUHLAS PRO TENTO EMAIL v textu e-mailu. Tím máte hotovo a můžete se pustit do čtení, nebo se podívat na video! Svůj záměr můžete kdykoli odvolat pomocí odhlašovacího odkazu, který najdete v každém e-mailu.

CO tY A VAŠE EMOCE? 

A co Vy a Vaše čakry – zajímá Vás to? 


Na stav čaker mají velký vliv právě naše emoce, které prožíváme v každodenních situacích.

Pro harmonizaci čaker je proto velmi důležité naučit se pracovat s emocemi a naším emočním nastavením a naladěním. 

Jestli chcete vědět teď hned, jak pracovat s emocemi, jak během chvilky zlepšit nepříjemný emoční stav a cítit se dobře, připravila jsem pro vás TAHÁK NA EMOCE, 7 krokový postup, jak na to.

Dostanete ho v balíčku spolu s mapou čaker, kde je vyznačeno 7 základních čaker, jejich témata, afirmace a vibrační slabiky.

 

Pro práci s našimi myšlenkami najdete v balíčku video, jak pracovat se svým vnitřním kritikem, pokud se vám hlavou honí myšlenky typu, že něco nedokážete, že to nezvládnete, že na to nemáte, že to určitě dopadne špatně, tak proč to vůbec zkoušet, atd. 

 

Meditačně si projdete svůj energetický systém. V meditaci Cesta čakrami máte možnost si nacítit, v jakém stavu jsou Vaše jednotlivé čakry.

 

A nesmírně důležité – správné dýchání – najdete v dalším videu v tomto balíčku. 


V balíčku najdete:

 • TAHÁK NA EMOCE - 7 krokový postup, jak zvládnout nepříjemné emoce - jak postupovat, když máme strach, smutek, vztek, negativní emoce, které mají velký vliv na stav našich čaker, celého energetického systému a projevují se v tom, jak se cítíme a co děláme. 
 • Mapu 7 hlavních čaker – je to nákres všech 7 hlavních čaker s uvedením jejich hlavních témat, afirmací a vibrační slabiky
 • Cesta čakrami - meditace, která Vás provede celým energetickým systémem a máte tak možnost si nacítit, v jakém stavu jsou Vaše jednotlivé čakry
 • Video - jak pracovat se svým vnitřním kritikem, pokud vás přepadají myšlenky typu, že nic nezvládnete, nebo že všechno vždy zkazíte. 
 • Video - jak na správné brániční dýchání, 2 typy - dýchání do "balonu" a dýchání do "čtverce" 

Stojí to za vyzkoušení, co myslíte? Jestli se zajímáte o to čakry a o to, co všechno má vliv na jejich stav, tak myslím, že určitě ano. 

Skvělá zpráva je, že Vy NYNÍ tento balíček můžete mít místo Kč 280,-/ EUR 10,-

 SE SLEVOU AŽ 90 %

JEN ZA KČ 78,-/ EUR 3,-