Speciální předprodejní nabídka - sleva   % - platí jen:  

GOLDEN BOX

balíček k DESATERU pro klimakterium a menopauzu

Pokud zatím nemáte DESATERO, získejte ho ZDARMA zde: 

Období MENOPAUZY, kterým procházíte, nebo které je krátce před vámi, se možná obáváte jako:

- ztráty své plodnosti, ženskosti, atraktivity nebo společenské hodnoty

- nástupu různých onemocnění, bolestí, omezení, ovlivnění nálady a celkového emočního stavu

- poklesu sexuálního zájmu a vzniku problémů v intimních vztazích

Možná jste na sebe moc tvrdá. Lítáte jako vítr, staráte se o rodinu, o práci, možná i o vnoučata a nemocné rodiče. A při tom všem prožíváte nepříjemné projevy ženského přechodu a menopauzy, bojujete s nespavostí, únavou a návaly horka.

Vnímáte, že vám ale dochází energie, nálada a častokrát i chuť se pustit do různých akcí a činností, které vás baví a dělají vám radost, ale které se takto pomalu vytrácejí z vašeho života. 

Ale co kdybych vám řekla, že to může být jinak?

že můžete procházet klimakteriem a menopauzou lehce, s grácií, plná radosti a pohody. 

Ukážu vám, jak můžete využít klimakterium a menopauzu jako období transformace, které Vám může přinést novou energii, radost ze života a pevnou půdu pod nohama.

Budete na sebe hrdá, protože jste nejen přežila, ale také se naučila, jak si najít více času sama pro sebe, pro své sny a touhy.

Co na to říkáte?

SOUČÁSTÍ JE I NAKOPÁVAČ...... V HODNOTĚ..... který je v souladu s celým desaterem, obzvláště s 3. doporučením - mít svůj cíl/sen..... a velice vás podpoří na cestě stanovení a plnění si svého cíle, snu, přání, motivu pro další život. 


- Vysvětlit, jaké negativní důsledky může mít neřešení menopauzy a klimakteria.

nezapomínat - že i v tomto období, zejména po menopauze bez menstr. cyklu jsme cyklické

 

NEZAMĚNOVAT PROJEVY MENOPAUZY ZA PROJEVY CYKLICKÉ.....

 

být ve své ženské síle

Vím, jak to je. Jste na rozcestí. Vaše tělo se mění a vy se snažíte pochopit, proč se to děje, jak se s tím vyrovnat a najít cestu, která vás povede zpět k zdraví a štěstí. Ale víte co? Není to vaše chyba. Opravdu ne.

 

Řada žen, které procházejí tímto obdobím, se cítí ztracené a nepochopené. Snaží se najít řešení, ale většina věcí, které zkoušejí, nevede k uspokojivým výsledkům. Není to tím, že by se nesnažily dostatečně. Není to tím, že by dělaly něco špatně. Problém spočívá v tom, že jim chybí klíčové informace a nástroje, které by jim pomohly pochopit a zvládnout toto období. A to je úplně normální, většině žen se to stává.

Klíčem, který vám tedy uniká, je komplexní přístup. Může se to zdát překvapivé, ale pravda je taková, že klimakterium a menopauza nejsou pouze o fyziologických změnách. Jsou to období přechodu, která ovlivňují nejen vaše tělo, ale i mysl, emoce, dokonce i vaši duši. Je to doba, kdy se mění váš vztah k sobě samé a k světu kolem vás. A pokud chcete zvládnout toto období s grácií a radostí, musíte přijmout a pracovat se všemi těmito aspekty.

 

Představte si to jako cestu po horské stezce. Když jdete, musíte se dívat nejen na cestu před sebou, ale také kolem sebe. Musíte být vědomí si svých kroků, svého dechu, svých myšlenek a emocí. Musíte se postarat o své tělo, ale také o svou mysl a duši. To je celostní přístup, který vám může pomoci projít tímto obdobím s lehkostí a radostí.

 

A teď si představte, že máte v ruce mapu, která vás touto stezkou povede. Mapu plnou tipů, doporučení a cvičení zaměřených na vaše tělo, mysl a duši. Mapu, která vám pomůže pochopit, co se ve vašem těle děje, jak se s tím vyrovnat a jak se vrátit k pocitu radosti a vitality. To je to, co vám nabízím.

 

Pokud jste připravena na tuto cestu, přidejte se ke skupině žen, které si pořídili Golden box a pokračujte dál cestou, která ????  a dozvíte se více.

 

vizualizace výsledků - Klimakterium.... str. 54??? + 55 - 56 - 57.... 

 

Jak si udržet zdraví, radost a vitalitu i v období klimakteria a menopauzy.

Praktický průvodce pro aktivní ženy jak se vyrovnat a zvládnout období … a zároveň plně využít svůj potenciál

Nabízí inspiraci a motivaci pro ženy, jak si poradit s tímto náročným obdobím formou různých cvičení, tipů, meditací, doporučení.

- 10 jasných kroků pro pohodové procházení obdobím 

- 10 důležitých doporučení pro dosažení harmonie a 

- 10 klíčových aspektů pro péči o sebe jako důležitého prvku celého období???? - 

 

spokojená žena - 

citát.... satirová - změnit svět..... 

 

Deset Jasných Kroků k Harmonii v Klimakteriu a Menopauze:

Tato formulace zdůrazňuje cíl dosažení harmonie a pohody během klimakteria.
Deset Důležitých Doporučení k Zvládnutí Klimakteria a Menopauzy:

Tato formulace podtrhuje důležitost každého doporučení pro úspěšné zvládnutí tohoto období.
Deset Klíčových Principů k Pozitivnímu Prožívání Klimakteria:

Tato formulace zdůrazňuje klíčové principy, které mohou přispět k pozitivnímu prožívání tohoto životního etapu.
Deset Kroků ke Zdravému Životnímu Stylu v Klimakteriu:

Tato formulace klade důraz na vytváření zdravých návyků během klimakteria.
Deset Důležitých Aspektů Péče o Sebe v Období Klimakteria:

Tato formulace zdůrazňuje péči o sebe jako klíčový prvek během klimakteria.

  • Je to váš osobní průvodce, který vám pomůže pochopit, co se děje a co můžete udělat, abyste se cítila lépe.
  • kompas, který vám ukáže cestu, jak tímto obdobím, kdy se kolem vás hodně věcí mění, projít a neztratit se.
  • jako magnet, který přitahuje pozitivní energii, radost a pohodu a vám tak nabízí pomoc zvládnout tyto změny s úsměvem na tváři, s vědomím, že jste silná, že to, co se děje, určitě zvládnete.

proč by si ženy neměly tuto nabídku objednat? Jaké překážky nebo obavy by mohly mít?

Strach a obavy z toho, že život jim přinese něco, co neznají – z nejistoty – my jsme hodně doslova závislí na pocitu bezpečí – sice se nám něco nelíbí, ale VÍME, CO NÁŠ ČEKÁ, CO PŘIJDE, A VÍME, ŽE SI S TÍM PORADÍME – ale když může přijít něco nového, byt i to, po čem toužíme, nevíme, co vše to obnáší – co s tím může ještě přijít navíc a co třeba nezvládneme, nebo že se nám to nebude líbit, nebo to bude chtít po nás  dělat nějaké věci, na které nejsme zvyklé, nevíme, zda je zvládneme – to je právě to „vyjítí z naší zony pohodlí, ze zony komfortu“, tomu se hodně žen brání právě tím, že – i přesto, že nejsou spokojené, tak zůstávají v tom, co znají…. „sice smrádeček, ale znám to“

NEMÁM KOUZELNICKOU HŮLKU – kterou mávnu a slíbím, že nebudete mít žádné návaly, nepřiberete na váze, v noci budete skvěle spát, žádné negativní projevy vás nebudou doprovázet…..atd…. to fakt nemám a neumím a bylo by skutečně nefér vám něco takového slibovat.

-        Nicméně- to, co vám předkládám v desateru  - pro mnoho z vás to třeba není nic nového – ale ukazuje se, že at jednotlivým bodům v dosavadním životě jsme nevěnovaly pozornost, právě proto, že jsme na to neměly čas, nezbývala nám již energie – tak v tomto období klimakteria a menopauzy se ukazuje jako nevyhnutné – pokud si chcete zachovat elán, vitalitu, chut do života, být aktivní, radost, ……. Tyto jednotlivé kroky postupně projít , udělat, a začlenit do života…

Některé z nich jsou cvičení, která si uděláte jednorázově… a ta vám něco odhalí, ukáži vám, kde např. vám uniká energie, anebo na co byste se měly zaměřit v dalším životě…

A z dalších si můžete vzít nějaké tipy, cvičení a postupně je zavádět??? Implementovat??? Do svého života….

Rovněž vám Mohu nabídnout i fytoprodukty které vám mohou pomoci právě s těmi projevy – jako návaly, uklidnění, suchost vagíny, bolestivost a chtění??? Při sexu, podpořit libido???? – volupta…

… a které pak můžete využít při správné???? Aplikaci??? Autosugesce…. Aby vás podpořily i v celkovém prožívání…. Moje zkušenost když jsem použila voluptu – ženskost – jak se muži ohlíželi….??? Autosugesce…. 5. den myšlením k….

+ odkaz na stránku žena-zdraví – menopauza….

- Sesbírat svědectví od žen, které již využily nabídku.

- Podrobně popsat jednotlivé body nabídky.

 

- Nabídnout záruku vrácení peněz a jasně ji komunikovat na stránce s nabídkou.

POKUD SE TED ROZHODNETE SI KOUPIT 8 TÝDENNÍ ONLINE KURZ MENOPAUZA BEZ TABU, TAK TENTO BALÍČEK - GOLDEN BOX K NĚMU DOSTANETE ZDARMA, TAKŽE ZA KURZ UŠETŘÍTE....... 

Pojdmě si zrekapitulovat, proč jsme tady. Zdarma jste si stáhla pdf-koDesatero pro..... a věřím, že jste prošla všech 10 důležitých doporučení, které pro vás byly připraveny v členské sekci k tomuto Desateru, kde jste našla více informací k jednotlivým doporučením, tipy, cvičení, ..... 

Doufám a věřím, že jste si v nich našla zajímavé informace, inspiraci a máte motivaci pokračovat dál. 
Chceme se posunout dále, chceme žít naplněný život, plný zdraví, energie a spokojenosti. S tím nám pomáhá metoda, kterou jsme si představili v úvodní lekci. Jde o deset kroků, které nás povedou k našemu cíli.

Co získáš?

Informace

5 krátkých videí, kde zjistíš, co je to vnitřní dítě a proč je tak důležité v našem živote.

Meditaci

Propoj se se svou vnitřní holkou a zjisti, co od tebe potřebuje.

Techniku

Nauč se skvělou techniku pro práci se svou vnitřní holkou.

Kdo Tě videi provede

Anna Bartošová

Jsem terapeutka, koučka, lektorka a průvodkyně žen na cestě sebepoznávání a celostního přístupu ke svému zdraví. Věnuji se proto tělu, mysli i duši.

Jsem autorkou Akademie života, která se skládá ze sebepoznávání, péče o tělo a motivujících setkání.

Mým posláním je, aby co nejvíce žen žilo zdravý, šťastný a spokojený život.