Jarní setkání 

s vnitřním dítětem 

5 denní online program s živým provázením 

1490 Kč/63 EUR 

Začínáme: 17. dubna 2023

aneb

Podpoř svou sebelásku
a zbav se syndromu hodné holky. 

 • Často má tvůj vnitřní kritik navrch? Kritizuješ se, nevěříš si, podrývá ti to sebevědomí?
 • Neumíš říct Ne! a bojíš se, co o tobě řeknou ostatní? 
 • Ve vztazích opakuješ stále ty stejné problémové situace?
 • Ačkoli máš v životě „všechno“, necítíš pocit naplnění?
 • Potlačuješ vlastní emoce a máš strach je projevit?

I toto jsou příznaky, že tvé vnitřní dítě je zraněné.

Vyleč své vnitřní dítě, podpoř svou sebelásku a prožívej v životě více radosti, lásky, štěstí, spokojenosti ve vztazích a smysluplnosti.

 

Přeměň bolest dětství

na pochopení, radost a odpuštění


V programu ZÍSKÁŠ:

 • praktické tipy, techniky pro každodenní život, které Ti pomohou zvládat náročné situace a posouvat se vpřed ve svém životě
 • řekneme si 3 důležité potřeby vnitřního dítěte
 • potkáš se svým vnitřním dítětem a zjistíš, co od tebe potřebuje, co pro něho můžeš udělat
 • řízené meditace, práce se strachem 
 • na závěr uděláme rituál: Poděkování a poklona předkům 
 • řekneme si i podporující fyzické produkty 
Anna Bartošová 

Lektorka a autorka Akademie života 

Pomáhám ženám, které necítí naplnění ve své práci, či v životě, nastartovat či nakopnout opět svůj život a práci. 

Jsem průvodkyně a podporovatelka žen a mojí vášní je pomáhat a podporovat ženy, aby tvořily a žily život svých snů, ze kterého si nebudou chtít brát dovolenou.

Moje cesta změny vedla přes ordinace lékařů různé odbornosti k seminářům a kurzům osobního rozvoje a vzdělávacím programům, které se také staly základem pro moji vlastní terapeutickou a koučovací práci.

Záleží jenom na nás, zda jsme schopni a ochotni naslouchat svému tělu a se získanou informací nějakým způsobem dále pracovat. A přijmout uvědomění, že když se chci zbavit bolestí, tak musím ve svém životě něco změnit.

Udělat změnu ve svém životě ale znamená nejdříve poznat sama sebe.

Program bude trvat: 17. - 21. dubna 2023

Jak bude program probíhat: 

 • každé ráno obdržíš email s informacemi, úkoly, tipy
 • ve speciální facebookové skupině můžeš pokládat otázky, odpovídat, vzájemně diskutovat
 • fb skupině se budu aktivně věnovat každý den
 • ve skupině bude probíhat i živé vysílání 
 • na závěr, v pátek, si uděláme společně rituál: Poděkování a poklona předkům 
 • všechna videa, živá vysílání a celá komunikace budou dostupné ve fb-skupině ještě 1 měsíc po skončení programu 

Upozornění: Tento program obsahuje videa, informace a meditace z 6 týdenního online kurzu Vnitřní holka. 

Co o mé práci říkají klienti

„Jen díky Anně jsem na sobě začala pracovat, ona odstartovala mou přeměnu, a za to jsem jí nesmírně vděčná. Je chápavá, umí jít ke kořenům problému a navodit naprostou důvěru.  Její vedení a rady byly vždy cenné a moc si vážím, že jsem mohla využít její vedení.“
Petra
„Když jsem přemýšlela několik dní po kurzu, co mi kurz dal a jaké to bylo, měla jsem v hlavě spoustu nových technik, zážitků, prožitků a zkušeností, sebe-poznání a uvědomění. Bylo toho tolik ve mě, stihli jsme neuvěřitelné množství věcí a přitom to byl úplně pohodový víkend, který jsme v podstatě proleželi a prospali ale udělali jsme tolika práce na sobě samotných! wow! Nicméně teď když na to koukám s odstupem více jak dvou měsíců, tak vidím ty opravdové změny – lépe řečeno transformace. Změna prý vychází z vnějšího světa, nicméně já musím přiznat, že díky Vám jsem prožila opravdovou transformaci – a to zevnitř mě! Kolečka se přecvakly, vědomí se přenastavilo, změnil se mi pohled na mě, na můj život a na moje rodiče! udělala jsem kvantový skok ve vztahu k mým rodičům! Předešlý celý rok jsem chodila k psycholožce, abych dokázala vstřebat vztah s našima, určitě to pomáhalo, malými krůčky jsem se učila koukat se jinak na sebe a na ně a objevovat zádrhele, nicméně s Vámi to teprve nabralo směr a jízdu! Taky vím, že to není za mnou, naopak se otevřely dveře a jsem na cestě, jsou a budou tu výzvy, ale chci jít kupředu!…Děkuji za Vaši práci“
K.J.
"Seminář Aničky Bartošové mně pomohl vrátit se do mého dětství a uvědomit si přitom, jaké bylo – v čem bylo šťastné a v čem bolestné. Pomocí malování, mluvení, psaní, vizualizace a meditace jsem tak pod vedením zkušené lektorky mohla vše analyzovat a najít souvislosti, které jsem do té doby neviděla. Pochopila jsem, jak je pro uzdravení vnitřního dítěte potřebné jak sebepřijetí a sebeláska, tak i přijetí svých kořenů, t.j. svých rodičů a prarodičů. Dověděla jsem se řadu nových informací o příchodu dítěte na svět z pohledu duchovního. Velkým zážitkem pro mě bylo meditačně projít svůj vlastní porod a radovat se přitom ze svého narození. Další meditace mi zase umožnila dát svému vnitřnímu dítěti vše, co potřebuje, aby bylo šťastné. Závěrem hodnotím tento seminář jako velice přínosný nejenom pro můj osobní rozvoj v duchovní oblasti, ale i pro mé tělesné zdraví, kdy došlo k ústupu somatických bolestí. S díky,"
Adriana
"Dobrý den, Aničko, myslím, že pro mnoho lidí jste tímto kongresem rozsvítily světlo při hledání té vhodné cesty, která by je posunula v jejich seberozvoji. Umím si představit, jak moc práce jste musely vynaložit, aby vše proběhlo podle Vašich představ. Navíc jste své hosty báječně a zcela profesionálně provázela. Velmi oceňuji možnost zakoupení kongresového balíčku. Kongres byl nabitý zajímavými přednáškami a nebylo v lidských silách, všechny ty příspěvky za 4 dny projít, natož pak vstřebat. Proto jsem Vám velmi vděčná, že si teď v klidu mohu každý den vytáhnout právě to, na co jsem naladěná, podobně jako si žena vybírá šperk ze své šperkovnice tak, aby se hodil k jejímu momentálnímu oblečení a náladě... Přeji stálé zdraví a těším se na další akce s Vámi."
Václava
"Noblesa. Tohle slovo charakterizuje Aničku. Noblesa, laskavost, profesionalita. Zúčastnila jsem se prožitkového workshopu Uzdravení Vnitřního dítěte .Celý seminář vedla Anička citlivě, laskavě, velmi profesionálně. Práce s Vnitřním dítětem pro mě byla velmi zajímavá, díky mé odvaze a Aničky vedení jsem dokázala nahlédnout do své prenatální minulosti a projít si časový úsek prvních několika let života. Bylo úžasné sledovat, co se uvnitř mě odehrávalo. Celý workshop mi vypověděl hodně o tom, proč jsem taková, jaká jsem, pomohl mi pochopit, proč mám vztah ke svým rodičům, jaký mám. Prostě mi otevřel oči. Už nesoudím. Rodiče, partnera, lidi kolem sebe. Tedˇuž vím, že každý z nás má své Vnitřní dítě více či méně "nemocné". Myslím si, že kdybychom my všichni uzdravili své Vnitřní dítě, bylo by na světě krásně. Nebyla by závist, zloba, neměli bychom nízké sebevědomí, měli bychom se navzájem rádi. Za to, že mě Anička tímto procesem tak citlivě provedla, jí patří veliký dík. Moc se těším na další setkání."
Jana B.
„Dobrý den Aničko,chtěla jsem Vám moc poděkovat za kurz ,,Vědomá cesta k sobě“, kterého jsem se zúčastnila a stále z něj čerpám sílu pro sebe. Jak příznačný je to název kurzu, jak jsem si poskládala věci do sebe, jak si začínám uvědomovat svojí vnitřní sílu, jak stojím před zrcadlem a dívám se na sebe s láskou a jak se začínám radovat ze života. Rozmlouvám se svým vnitřním dítětem, se svými rodiči uzavřené v srdci s láskou a něhou. Vím, že je ještě přede mnou dlouhá cesta, ale už vím, že věci musím přijmout, tak jak jsou a nebojovat proti za každou cenu. Líbila se mi meditace, cvičení na energii a hrozně mě dojalo, poděkování rodičům za život. Aničko, ještě jednou děkuji za otevření srdce. Vím, že se s vámi ještě sejdu.“
Šárka
„Tento seminář ke mě přišel jako modré z nebe ve chvíli kdy už jsem přestala doufat, že by mi mohlo něco pomoci dostat se z toho dlouhodobě náročného období zase, alespoň na chvíli, ven. Protože už jsem měla téma vnitřní dítě nastudováno v minulosti, myslela jsem si, že to asi úplně nebude pro mě, ale přece jen jsem to zkusila. Ale to jsem se mýlila. Anička je člověk opravdu na svém místě a skvělý terapeut a to se mi během semináře opět potvrdilo. Otevřela ve mě témata, která jsem kdysi dávno v sobě hluboko uzavřela a nedocházelo mi, že mi způsobují problémy v přítomném životě. Díky semináři jsme pochopila proč se mi ty věci teď dějí a nyní vím na čem a jak pracovat. Aničko ještě jednou Vám moc děkuji. Vrátila jste mi sílu do života a ukázala co dělat jinak, abych mohla být sama sebou. Vím, že je teď spousta práce na mě samotné, ale díky Vám, vím jak na to."
Pavlína
dakujem. uzasne prednasky, vynikajuce informacie
Alexandra
Je naprosto úžasné být průvodkyní na cestě změny. Sledovat, jak se díky ochotě a práci na sobě mění Tvůj život k lepšímu – jak máš více sebevědomí, více radosti, více úspěchů v životě. Je to pro mně obrovská čest být u toho s Tebou. A za to děkuji.
Anna Bartošová
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Je naprosto úžasné být průvodkyní na cestě změny. Sledovat, jak se díky ochotě a práci na sobě mění Tvůj život k lepšímu – jak máš více sebevědomí, více radosti, více úspěchů v životě. Je to pro mně obrovská čest být u toho s Tebou. A za to děkuji.
Anna Bartošová
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kdy jindy, když ne teď!

ROZHODNUTÍ JE JEN NA TOBĚ,
CO SE SVÝM ŽIVOTEM UDĚLÁŠ. 

Těším se na Tebe ❤