anna@annabartosova.eu          

Zjistěte, jaký je pro Vás a Vašeho partnera nejvhodnější způsob pro naplňování citových nádrží a jak můžete zlepšit Váš vztah.

Znalost jazyka lásky Vám velice usnadní komunikaci ve vztahu a je nezbytná pro to, abyste: 

  • zlepšili komunikaci ve vztahu,
  • uvědomili si, proč váš partner může mít pocit, že ho nemilujete, i když pro něho děláte vše, co je ve vašich silách,
  • harmonicky rozvinuli váš vztah
  • dodali vašemu vztahu novou energii, více pohody a radosti

JAKÝ JE VÁŠ JAZYK LÁSKY

+ velký test, kterým zjistíte Váš jazyk lásky

DŮLEŽITOU SOUČÁSTÍ SEBEPOZNÁNÍ JE ZNÁT SVŮJ JAZYK LÁSKY A PRO SPOKOJENÝ VZTAH I JAZYK LÁSKY SVÉHO PARTNERA.

eBook je zdarma, stačí vložit Váš email.

Jméno
Emailová adresa*

Stisknutím tlačítka "chci zaslat zdarma", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email eBook: Jaký je Váš jazyk lásky + velký test a dále vám budu posílat emaily se zajímavým obsahem v rámci mého projektu

Akademie života. 

Pro získání eBooku ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do emailové schránky ihned odesláno. Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, ráda dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé emailu. 

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů najdete zde>>

„Ahoj Aničko,

předem tě zdravím a děkuji velice za tvé rady. Test jsem si udělala i s partnerem, který mě velice překvapil, že ho to zaujalo a měl zájem.

Byla jsem překvapena s výsledky testu nejen u sebe – Slova ujištění a povzbuzení, o bod méně Fyzický kontakt, ale hlavně u mého partnera – se stejným ohodnocením Skutky, služby a Fyzický kontakt. Snažím se dle výsledků jednat a komunikovat s partnerem. Čas ukáže jak naši krizi (skoro jsme na sebe nepromluvili) zvládneme. Začli jsme se zase vítat a loučit polibkem…S přáním hezkého dne Iva:-)