Jak i vy můžete zvládat nástrahy přechodu a menopauzy?

"... to není nemoc, na to se neumírá, to v pohodě zvládneš....."

toto slýcháváte, zatímco se potácíte únavou, s bolestmi hlavy, trápí vás návaly horka, propocená až do poslední nitě ...

 

Procházíte přechodem a menopauzou a máte pocit, že jediné, co vám zůstává, je to přetrpět?

 • když holka začne menstruovat, je to považováno za vstupenku mezi dospívající a dospělé ženy;
 • když je žena v přechodu a menopauze, nastává ale pocit "úbytku", že něco ztrácíme – svou ženskost, energii, ale i sebevědomí.

Menopauza představuje konec reprodukčního období a žel, mnoho žen jí vnímá i jako konec aktivního života. Sílí pocit neodvratitelného stárnutí, kdy nás už nic hezkého nečeká.   

Změnami v období přechodu a menopauzy neprochází jenom naše tělo, ale i psychika.

Co vy? Už jste v tom také? A jak to zvládáte?

I vy prožíváte:

 

 • probděnou a propocenou noc s nepříjemnými návaly horka? 
 • omezující únavu a propadáte až depresivním pocitům nespokojenosti?
 • ztrácíte sebevědomí, srovnáváte se s ostatními ženami a máte pocit, že váš život ztrácí význam? 
 • trpíte bolestmi hlavyztrácíte zájem o cokoliv, co se okolo vás děje?
 • špatné nálady, smutek, pocit beznaděje či zoufalství? 
 • vaše drahá polovička má chuť na večerní hrátky, ale vy nemáte ani pomyšlení?

NEJSTE V TOM SAMA!

Podobné projevy a pocity zažívá mnoho žen a každý den se snaží znova a znova se s nimi poprat a nějakým způsobem je zvládnout, nebo alespoň omezit.

Dobře vám rozumím. Já sama jsem si tím prošla. Intimní potíže patří k těm důvodům, které stály na začátku mé vlastní cesty práce sama na sobě, sebepoznávání. 


Že se o tom u vás doma nemluvilo? Chápu to, u nás také ne. Dokonce se nemluvilo ani o menstruaci, a jako mladé holky jsme ani nevěděly, co se s námi děje, proč máme bolesti břicha, proč najednou krvácíme.

Jak to bylo u vás, vzpomínáte si ještě na svoji první menstruaci? Jak to probíhalo, co se dělo a co vám k tomu řekla vaše maminka?

Naše mámy a babičky na tom ale také nebyly lépe. To, co jsme potřebovaly vědět do života z intimní oblasti, nám nikdo neřekl a nepřipravil nás na tyto situace. Hodně věcí z této oblasti bylo tabu. Mluvit nahlas o menstruaci se vůbec neslušelo, natož o přechodu a menopauze. 

Takže to NENÍ vaše chyba!

Je to proto, že o tom, co se děje v období přechodu a menopauzy nám neřekli ani doma, ani ve škole. Nikdo nám neřekl, co se děje s naším tělem, s naší psychikou, jaké stavy to v nás vyvolává a co máme v takových situacích dělat. 

Uvádí se, že až 70 % žen se potká s nepříjemnými fyzickými i psychickými průvodními stavy tohoto období. 

Ale vaše snaha řešit nepříjemné průvodní projevy přechodu a menopauzy zůstane BEZ ŽÁDANÉHO VÝSLEDKU, dokud nepochopíte

 

JEDNU DŮLEŽITOU VĚC!

 Ale ještě předtím, než vám prozradím tu jednu důležitou věc, představte si na chvíli...

 • Jaké by to bylo, těšit se na každý nový den a být plná energie, zájmu a odhodlání do nových činností a dělat každodenní aktivity bez únavy, či deprese? (klidně si nyní na chvilku zavřete oči, udělejte nádech-výdech a představte si sama sebe při všech těch činnostech a aktivitách, které byste chtěla v životě prožívat a které vám nyní utíkají mezi prsty)
 • Jaké by to bylo maximálně omezit nepříjemné pocity horka, návaly, pocení,únavy a malátnosti?
 • Jak by se změnil váš život, kdybyste měla více času sama pro sebe?
 • Jaké by to bylo mít se ráda, přijímat sama sebe, zvýšit si své sebevědomí, sebeúctu a sebelásku? Dovolit si žít svůj život i mimo svou komfortní zónu, ze které se nyní bojíte vyjít, ale láká vás zažít a vyzkoušet si i nové věci, ke kterým jste předtím neměla čas, nebo odvahu?

Myslíte si, že to není možné?

 

Ale ano, může to být i vaše realita!

Upřimně ale, chápu všechny vaše pochyby!

Mnoho lidí zavře tuto stránku právě proto, že je to na ně příliš smělé a odvážné.

Co kdybych vám ale řekla, že mám pro vás připravený návod o 5 krocích, díky kterému uděláte takové změny ve svém životě, že budete moci žít tu jeho hezčí a příjemnější variantu.

Důležité je ovšem uvědomit si JEDNU VĚC:

Změny a nepříjemné průvodní projevy se týkají jak našeho fyzického těla, tak i naší psychiky. 

Proto je velice důležité pracovat komplexně, to znamená:

 • za pomoci vhodných fyzických produktů zmírnit fyzické projevy, např. návaly, pocení, únavu, inkontinenci;
 • a prací sama na sobě, procesem sebepoznávání, zpracovávat např. úzkosti, deprese, podrážděnost, poruchy spánku, snížené sebevědomí;

Dává vám to smysl? Mně ano, takže ještě jednou...

Ta jedna důležitá věc spočívá v komplexním přístupu řešení nepříjemných průvodních stavů a to za použití:

🍀 vhodných produktů k ošetření a podpoře svého těla

❤️ správných technik práce sama na sobě, sebepoznání

A co mě přivedlo k tomuto přístupu? 
 
Jsou to moje vlastní dlouholeté zkušenosti z praxe a to jak v roli regresní terapeutky, lektorky, tak i masérky.
Znáte rčení, že "všechno je v hlavě"? Ano? Ale pracujte s hlavou, když vám třeští bolestí, když jste celá orosená potem, máte návaly a kvůli únavě byste nejraději nevylezla ani z postele. 
 
Celý 5ti krokový návod je vytvořený podle mého kréda, které zní: 
 
Moje krédo: 
"Nejdřív maximálně eliminuj fyzické bolesti, abys pak mohla pracovat mentálně a měnit, nebo odstraňovat programy a bloky tak, aby tě již více neomezovaly v životě a dovolily ti rozlétnout se a užívat si krásy života."

Reference

z terapie:

„Jen díky Anně jsem na sobě začala pracovat, ona odstartovala mou přeměnu, a za to jsem jí nesmírně vděčná. Je chápavá, umí jít ke kořenům problému a navodit naprostou důvěru. Její vedení a rady byly vždy cenné a moc si vážím, že jsem mohla využít její vedení.“
Petraterapie

ze semináře:

"Noblesa. Tohle slovo charakterizuje Aničku. Noblesa, laskavost, profesionalita. Zúčastnila jsem se prožitkového workshopu Uzdravení Vnitřního dítěte .Celý seminář vedla Anička citlivě, laskavě, velmi profesionálně. Práce s Vnitřním dítětem pro mě byla velmi zajímavá, díky mé odvaze a Aničky vedení jsem dokázala nahlédnout do své prenatální minulosti a projít si časový úsek prvních několika let života. Bylo úžasné sledovat, co se uvnitř mě odehrávalo. Celý workshop mi vypověděl hodně o tom, proč jsem taková, jaká jsem, pomohl mi pochopit, proč mám vztah ke svým rodičům, jaký mám. Prostě mi otevřel oči. Už nesoudím. Rodiče, partnera, lidi kolem sebe. Tedˇuž vím, že každý z nás má své Vnitřní dítě více či méně „nemocné“. Myslím si, že kdybychom my všichni uzdravili své Vnitřní dítě, bylo by na světě krásně. Nebyla by závist, zloba, neměli bychom nízké sebevědomí, měli bychom se navzájem rádi. Za to, že mě Anička tímto procesem tak citlivě provedla, jí patří veliký dík. Moc se těším na další setkání."
Jana Bednárčikováúčastnice živého semináře

z masáže: 

"I have been receiving massages from Anna Bartosova for many years. She is a very talented masseuse and has helped me with some physical problems as well as helping me relax and that is a real challenge. Anna, creates a calming environment in her studio and always asks if I am comfortable. We live in Prague during the summer months and Anna is one of the treasures of this great city." (Překlad: "Na masáže chodím k Anně Bartošové již mnoho let. Je velmi talentovaná masérka a pomohla mi s některými fyzickými problémy a pomohla mi také relaxovat, což je skutečná výzva. Anna ve svém studiu vytváří uklidňující prostředí a stále se ptá, zda se cítím příjemně. Žijeme v Praze v letních měsících a Anna je jedním z klenotů tohoto skvělého města.")
Joyce Simardprofessor and founder www.namastecare.com
Častou námitkou žen je, že se potížím v tomto období stejně nevyhne, protože to tak měla i její maminka a babička.  
 
A víte, že je to z 82% výmluva? Proč?
 
Protože podle Světové zdravotnické organizace naše zdraví závisí na těchto ukazatelích: 
 • životní styl ......55 %
 • dědičnost........ 18 %
 • prostředí......... 17 %
 • zdravotní péče..10 % 
Jestli si teda chcete usnadnit přechod a menopauzu, zmírnit potíže, které vás omezují, zapamatujte si prosím, že:
 • nezáleží z 82% na tom, jak toto období prožívala vaše maminka a babička;
 • nezáleží ani na tom, jaké „ověřené“ produkty užívala vaše kolegyně, či sousedka;
 • nezáleží ani na tom, jaké produkty jsou vám v reklamách doporučovány

Záleží jen na vás, jak se rozhodnete. 

Jste připravená řešit nepříjemné projevy a prověřit i stav své sebelásky?

 

Blíží se Vánoce a s nimi i nádherný čas pohádek v teple, s šálkem příjemně vonícího, teplého a lahodného čaje...  a mezi nimi i jedna z nejoblíbenějších pohádek 3 oříšky pro Popelku.

Ptáte se, jakou to má souvislost s naším tématem? Velikou! 

Kdyby Popelka totiž v sobě nenašla to odhodlání překročit svou komfortní zónu :-), nenašla tu odvahu obléct si ty krásné šaty a jít na ples (všimly jste si, že na tom plese jí nezaujal žádný jiný mladík, ale šla rovnou po princovi? že najednou od pece uměla tančit tance na královském dvoře? že by si to třeba připravovala? .... ☺ ), ano ano vím, trošku to přeháním. Ale jen trošku.

Nebo Pretty woman - které najednou už nestačilo být na ulici ale toužila a přála si mít víc - a šla si za tím a byla ochotná všechno opustit, odjet a začít na sobě pracovat? 

Líbí se vám Popelka? A Viviane?  

Vím, vyvolává to úsměv na rtech - ale my se tak rády díváme na pohádky a sníme sen hlavních hrdinek, že? 

Ale i ony musely proto, aby byly hrdinkami, něco udělat - rozhodnout se něco ve svém životě změnit, věřit si a jít za svými sny. Jak jste na tom vy se svými sny?

Představte si, že byste si mohla v takové pohádce zahrát. A rovnou hlavní roli. Jupííííí! Dostanete scénář, podle kterého to hravě zvládnete. Líbí se vám tato představa? 

V našem případě, při řešení nepříjemných potíží v přechodu a menopauze, vy ale nemusíte nikam odjíždět. To je úleva, co? 

Pro tu svoji pohádku totiž dostanete kompletní manuál! A je jen na vás, jestli se rozhodnete hrát hlavní roli.

V péči o své intimní zdraví a sama o sebe je to podobné. Stačí se rozhodnout použít ten správný klíč, který vám odemkne efektivní řešení intimních potíží, aby pro vás přestaly být nepříjemnou záležitostí. 

Možná se teď pro ujištění ptáte:

„Aničko, takže ten efektivní návod pro řešení nepříjemných průvodních potíží je

komplexní přístup?“

Ano, je. Můžete znát a dělat jednotlivé kroky, používat produkty a pracovat na sobě, ale teprve jejich vzájemné propojení vám dává synergický efekt.
 
Zjednodušeně řečeno:
Na jedné straně - pracujete na sobě? supr!
Na druhé straně - užíváte produkty? skvělý!
Když uděláte samostatně jednu věc, a poté druhou, výsledek se může dostavit, ale efekt není tak velký, jako když  obě dvě věci propojíte. Výslední efekt je tak velký a silný, že vám pomůže udělat i takové změny v životě, které se vám předtím nedařilo uskutečnit.  

ZDRAVÍ

není jenom otázkou našeho fyzického těla, ale je i odrazem našeho mentálního a duchovního rozměru vnímání sama sebe.

Reference

ze semináře:

"Seminář u lektorky Aničky Bartošové mě velice překvapil svým přínosem nejen do mé duchovní sféry, ale hlavně do běžného života. Ráda bych ještě jednou touto cestou poděkovala Aničce, že s její pomocí, radou a prostřednictvím mi pomohla najít lepší cestu nejen k mým rodičům, ale hlavně k sobě – k mému vnitřnímu dítěti, kde můžu teď i sama napravovat co nebylo v pořádku. Vedení probíhalo formou kresby, psaním a hlavně meditací ve velice příjemném prostředí doprovázeném jemnou meditační hudbou. Vřele doporučuji všem, co nechápou proč se jim něco děje pořád dokola."
Ivaúčastnice kurzu

Je čas postavit ZDRAVÍ jako svou prioritu a také se k tomu tak chovat. 

Z mých dlouholetých zkušeností jsem vybrala to nejdůležitější a sestavila jsem:

 

5-ti krokový návod

Jak zvládat nástrahy přechodu a menopauzy.

Je to 3 měsíční online program 

vědomé péče, díky které maximálně zmírníte nepříjemné průvodní projevy a současně se ještě více ponoříte a pochopíte i sama sebe jako ženu. 

Získáte tak praxí ověřené metody práce sama na sobě a doporučení vhodných produktů, které vám vyvrátí myšlenku, že to v péči o své intimní zdraví jinak nejde, než snášet bolesti a nepříjemné potíže. 

Hodnota kurzu je Kč 5500,-.

Je to dost, nebo málo? Záleží na vás, na kolik si ceníte své zdraví, protože tuto sumu na druhou stranu klidně vydáte např.: 

 • v supermarketu za větší nákup;
 • jeden víkendový wellness pobyt;
 • za nový model kabátu s doplňky;

Vy nyní pouze ZA ZLOMEK této částky můžete získat to, co vám pomůže zmírnit vaše nepříjemné potíže a současně pracovat na sobě tak, abyste dosáhla změny a mohla si i toto období, které je zatím pro vás nepříjemné, unavující až protivné, procházet s energií, radostí a lepšímu porozumění sama sobě a tomu, co se okolo vás děje. Najdete tam informace a AHA momenty, které pro vás budou klíčové na této vaší cestě a kde si budete říkat:

...škoda, že jsem to nevěděla již dříve!


NYNÍ NASTAL TEN PRAVÝ ČAS!

Mám pro vás totiž skvělou nabídku, kterou nedostane nikdo jiný, kromě vás žen, které jste mi již daly svou důvěru, viděly moje videa, zúčastnily jste se mých přednášek či seminářů, jste součástí mé fb-skupiny.

Tady je:

NEVEŘEJNÁ NABÍDKA POUZE PRO VÁS

 

za podmínek, které se již

nebudou opakovat!

 
 

Po dobu 3 měsíců online kurzu vám jasně, jednoduše a srozumitelně vysvětlím a představím techniky, díky kterým můžete pracovat na sobě a doporučím vhodné produkty pro omezení nepříjemných příznaků a zlepšit tak kvalitu svého života.

V každém kroku najdete videa pro pochopení daného tématu.  

A díky různým cvičením a úkolům všechno to budete moci OKAMŽITĚ přenést do praxe!

 

Obsah kurzu:

Postav sama sebe na 1. místo

1. Krok
Umíme pochválit a ocenit všechny kolem nás, ale kdo pochválí nás? V meditaci zjistíte, kdo řídí váš život. Setkáte se svým Vnitřním dítětem a zjistíte, co potřebuje k tomu, aby se mohlo uzdravit. Rovněž si dáte schůzku i se svou Vnitřní ženou, abyste zjistila, co ona potřebuje pro svůj další rozkvět. Řekneme si o vztahu s našimi rodiči (ať žijí, či nikoliv) a meditačně zpracujeme odpuštění. Definujete si své „proč“ pro další život;

Vytvoř si vlastní ranní a večerní rituál

2. Krok
Díky tomuto kroku si můžete každá vytvořit své vlastní rituály, které vám budou pomáhat najít si dostatek času a efektivněji se věnovat sama sobě, lépe zvládat každodenní situace a vytvořit si rituál vděčnosti, který je otevřenou bránou pro hojnost, díky 2 praktickým cvičením se můžete lépe energeticky nabít a být připravená pro celodenní aktivity;

5 důležitých zásad intimní hygieny

3. Krok
Zásady, které by každá žena měla rozhodně dodržovat v zájmu svého dobrého intimního zdraví;

Používej vhodné produkty

4. Krok
Doporučení vhodných produktů, z kterých si každá žena vytvoří svůj vlastní balíček, který bude odpovídat jejímu individuálnímu stavu a individuálním potřebám;

Inspiruj se v komunitě

5. Krok
Dostanete přístup do fb-skupiny, kde získáte podporu, pomoc, motivaci i inspiraci a kde se můžete naladit a napojit na obohacující a podporující ženskou energii. Pořádání i živých osobních setkání;

5ti krokový návod je připravený, nyní už záleží na vás: zda chcete zůstat při starém, anebo chcete ve svém životě něco změnit a vyřešit.

Je to jak se sportem - můžete být rekreační sportovec a úplně vám to v životě může stačit. Když ale ve sportu chcete mít nějaké výsledky, event. se umístit i na stupních vítězů, musíte zabrat - je to tak, souhlasíte se mnou? 

Jdete do toho? Klikněte na tlačítko níže:

Abych vás podpořila na vaší cestě a abyste mohla hned vykročit, připojuji k základnímu kurzu

i tyto bonusy:

BONUS č. 1 - Osobní konzultace - nebudu vám slibovat, že vám vyřeším všechny vaše potíže z oblasti intimního zdraví, protože i tyto potíže jsou individuální, tak jako my sami a vyžadují individuální přístup, proto získáváte osobní konzultaci ZDARMA, ve které probereme vaše potíže a nastavíme cestu, způsob, jak je řešit. Vytvoříte si svoji vlastní KIZ=Krabičku Intimní Záchrany, která vám bude šitá tzv. na míru, aby odpovídala vašim potřebám a maximálně vám pomohla;

BONUS č. 2 - Video trénink 3 důležité potřeby Vnitřního dítěte – Najdete v něm informace, s čím přicházíme na tento svět, co má velký vliv na to, zda máme, nebo nemáme dostatek energie, cvičení, tipy a meditace, jak pracovat se svým vnitřním dítětem a posunout se tak v životě dál. 

Bonus č. 3 – Velký test: Jaký je váš jazyk lásky – velice důležitý test pro to, abyste zjistila, co potřebujete k tomu, abyste naplnila svou citovou nádrž a měla pocit, že jste milovaná. Test je možné nechat udělat i partnera a přispět tak i tímto způsobem k harmonizaci vztahu.

Bonus č. 4 - Exkluzivní dárek - pro prvních 20 žen, které si objednají a zaplatí program, obdrží poštou balíček produktů;

⭐️ Hodnota celého online programu je Kč 5500,-.

 • Kdybyste díky tomuto návodu se zbavila, nebo maximálně omezila nepříjemné doprovodní příznaky, které vás omezují v každodenních aktivitách – vybrala byste si ho?
 • Kdybyste díky tomuto návodu zlepšila svůj vztah i sama k sobě, podpořila uzdravování svého Vnitřního dítěte, své Vnitřní ženy a podpořila tak svou sebelásku, sebevědomí a sebehodnotu – vybrala byste si ho?
 • Kdybyste díky tomuto návodu se zbavila únavy a vytvořila si rituály, které vám pomohou zvýšit energii a zlepšit kvalitu života – vybrala byste si ho?

Měla jste alespoň jedno ANO? A cítíte to také tak, že ten kurz je pro vás vhodný?

V tom případě mám pro vás určitě POTĚŠUJÍCÍ ZPRÁVU!

Celý program, včetně bonusů, nyní nabízím se slevou

50 %

a místo Kč 5500,-

stojí pouze Kč 2750,-.

Ptáte se proč?

 

Vysvětlení je jednoduché. Celý 3 měsíční program začne 24. ledna 2020 a já ho nyní nabízím v předprodeji právě za zvýhodněnou cenu.

Je to také den mých narozenin, a já se již nyní velice těším, že to oslavím spolu s vámi otevřením tohoto kurzu. Bude to určitě skvělá oslava a budu se těšit, že budete u toho.

Ale nejde o to, zda ten den je můj narozeninový, ale o to, že speciálně vám chci poděkovat za vaši důvěru, že jste si např. stáhla můj ebook, byla na mé přednášce, kurzu, semináři, shlédla moje videa, odebíráte mé emailové novinky, anebo jste členkou mé fb-skupiny, proto mám pro vás

 JEŠTĚ DALŠÍ EXTRA SLEVU JAKO

SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ!

Tento online kurz v předprodejní nabídce POUZE pro lidi z mé databáze a jenom pro omezenou dobu, nabízím za cenu, která se již

 NEBUDE NIKDY OPAKOVAT!

 

Celý online kurz nyní získáte s naprosto neuvěřitelnou

slevou až 65 %

Celý tento kurz, který budete mít k dispozici po dobu 2 let, obsahuje:

3 měsíční program: KIZ=Krabička Intimní Záchrany s 5-ti krokovým návodem;

 • Bonus č. 1: Osobní konzultaci;
 • Bonus č. 2: Video trénink - 3 důležité potřeby Vnitřního dítěte;
 • Bonus č. 3: Velký test: Jaký je váš jazyk lásky;
 • Bonus č. 4: Exkluzivní dárek pro prvních 20 žen, které objednají a zaplatí kurz;

A VY HO NYNÍ ZÍSKÁTE ZA

Kč 5500    Kč 2750  

 POUZE Kč 1890,-

Tato cena ale platí pouze do ukončení časomíry, poté už bude jen dražší.

Pro rezervaci svého místa klikněte na toto tlačítko: 

 

Předprodej se speciální slevou končí za:

PS: Toto je nabídka se speciální slevou pro vás, proto jí prosím dále nesdílejte.

Pokud byste ale měla zájem darovat někomu tento program třeba k Vánocům, uveďte prosím jméno a emailovou adresu, pro koho chcete kurz objednat.

Mojí snahou je dovést vás zpět k vnitřní síle,
harmonii, radosti a spokojenosti.

Možná vás napadají ještě nějaké otázky, například:

 

Kde vzít ten čas sledovat videa a dělat si cvičení?

Naprosto vám rozumím. Já sama mám také málo času, jsme na tom úplně stejně. Proto moje videa jsou připravované bez zbytečných omáček, jasně a zřetelně se dostat k jádru věci, předat vám důležité informace, s kterými pak můžete dále pracovat.

 

Je tento kurz i pro mě, když zatím v přechodu nejsem, i když věkově se již k tomu blížím?

Jestli vám záleží na vašem zdraví, tak ten kurz je určitě i pro vás a to podle jedné z největších zásad intimního zdraví:

3P = Prevence, Prevence, Prevence.

Budete připravena na toto období. Ale především, pracovat na vztahu sama k sobě, dobíjet si energií, vytvořit si své rituály, které vám usnadní život – to určitě stojí za to a je to vhodné v kterémkoliv věku. 

 

Je potřeba být online přítomen v konkrétní termíny a časy?

Ne, není to potřeba. Online program má obrovskou výhodu v tom, že termíny a časy si určujete vy sama, jak se vám to hodí. 

 

Musí se dělat všechna cvičení a úkoly?

Jak jsem uvedla výše - tímto programem se nejde striktně prvním krokem, pak druhým.....jdete svým tempem a jednotlivými kroky tak, jak si zpracováváte své věci a jak se cítíte v pohodě, abyste mohla pokračovat dál.

 

Mohu se zúčastnit kurzu, když jsem muž? 

Žel ne, tento program je určený výhradně ženám. Pokud ale jste muž  a nějakým způsobem se k vám dostala tato stránka, tak jí můžete buď klidně zavřít, anebo možná mnohem lepší by bylo jí přeposlat ženě ve svém okolí (partnerce, dceři, babičce, tchýni, sousedce, kolegyni...), třeba jako projev vaší úcty k ženám.  

Vy určitě sama nejlépe víte, co pro vás tento kurz může znamenat, co vám může přinést:

Můžete:

 • nadále se trápit nepříjemnými stavy, návaly horka, pocením;
 • změny nálad, podrážděností, bolestí hlavy;
 • stavy nekonečné únavy až deprese;
 • apatií, nezájmem o okolí;
 • inkontinencí

Anebo můžete:

 • být plná energie, radosti a vitality
 • mít se ráda a přijímat sama sebe
 • získat lepší kvalitu života
 • eliminovat nepříjemné průvodní projevy přechodu a menopauzy
 • a posílit svou sebelásku a sebehodnotu

 

Většina žen, které se zajímají o přechod a menopauzu se rozhoduje právě pro komplexní přístup, který jim nabízí

kvalitní fyzické produkty pro péči i účinné techniky práce sama na sobě.

 

Vyplňte svou přihlášku do online kurzu, 

nemůžete nic ztratit, můžete JEN ZÍSKAT! NENÍ NA CO ČEKAT!

 

KDY JINDY, KDYŽ NE TEĎ!

Cena za celý online kurz, včetně bonusů, je nyní pro vás:

 Kč 5500    Kč 2750  

 POUZE Kč 1890,-

(Až odpočet dojde k nule, váš přístup k speciální akci bude pryč...)

Těším se na vás!

Anna Bartošová

Autorka

Akademie života

Průvodkyně oblastí ženského intimního zdraví a sebepoznání.