Jsem průvodkyně žen, kterým pomáhám

vědomě pečovat o sebe, o své zdraví a rozjet své smysluplné podnikání. 

Své znalosti a zkušenosti vkládám do své

"... tady vás vidím, jak procházíte kolem ostatních – a oni se mění – jsou takoví uvolněnější, radostnější, méně bolestiví, někoho občas pohladíte, nebo se ho dotknete, je to proces přeměny. Vaše duše říká, že toto téma je o vědomém pročištování a léčení traumat, energetických traumat. S traumaty se dá hezky pracovat, když se tělo uvolní - a už jenom ve vaší přítomnosti se to děje..."

"...viděl jsem tam vaši duši jak stojí vzpříma z různých stran – a pak jsem viděl jak se narovnávají další duše – podporovat ostatní, aby rozvíjeli svoji individualitu, svoji jediněčnost, aby se postavili sami na vlastní nohy. Je důležité ostatním ukázat, že také můžou – je to o rozbourávání mylných představ a konstrukcí. 

Cítím, že ty ženy podporujete dobře v sebevědomí, v sebehodnotě, v sebedůvěře, protože ty změny ve společnosti začínají u žen..."

Benodis

Události, které se odehrály v mém životě, mě přivedly k touze pochopit, proč se v životě člověka dějí zrovna ty věci, které se dějí.

Zejména ty negativní, nepříjemné, nečekané, zkrátka ty, které nechceme prožívat, a přesto se nám v životě odehrávají.

Mezi ně patří i různé nepříjemné zdravotní obtíže.

Při řešení svých zdravotních problémů dojdeme do bodu, kde se můžeme rozhodnout, "zda se chceme léčit, nebo uzdravit". 

Já jsem se dlouho léčila, než jsem pochopila, že za bolestí je schovaná informace, která nám říká, proč se nám dějí právě tyhle nepříjemné a bolestivé věci a co máme ve svém životě změnit.

Znám to u sebe. Řešila jsem několik trápení a zdravotních problémů.

Prošla jsem řadou ordinací, kde jsem hledala úlevu od svých bolestí. Jaké pak bylo moje překvapení, když mi ve většině případů bylo sděleno, že podle výsledků vyšetření jsem v pořádku a zdravá.

Ano, říkala jsem – fajn, to jsem moc ráda, že jsem zdravá, kdo by chtěl být nemocný, ale proč mám ty hrozné bolesti, např. tak bolavé klouby, že jsem chvílemi myslela, že mi snad upadnou ruce.

A s palčivými bolestmi na urologii mi zase řekli, že jsem přímo učebnicový příklad, a že musím hned na operaci. Nakonec se upustilo ne jen od operace, ale i od injekcí a léků s odůvodněním, že jsem zdravá a v pořádku.

Uvědomila jsem si, že pokud tímto životem půjdu takto dále a budu ignorovat signály mého těla, tak se ty bolesti budou jenom zhoršovat a sílit.

A rozhodla jsem se proto s tím něco udělat.

Neustálé otázky, hledání a snaha přijít na to, co se děje, mě přivedly na cestu sebepoznávání, k celostnímu přístupu uzdravování sama sebe a k přijetí uvědomění, že když se chci zbavit bolestí, tak musím něco změnit ve svém životě. Zásadním způsobem to rovněž ovlivnilo i mé další profesní působení. 

Udělat změnu ve svém životě ale znamená,
nejdřív poznat sama sebe.

A tak jsem se vydala na cestu sebepoznávání, která vedla přes ordinace lékařů z oblasti urologie, rehabilitace, interní, gastroenterologie, endokrinologie, revmatologie k seminářům, přednáškám a kurzům známých osobností v oblasti osobního rozvoje jak na domácí tak i zahraniční scéně.

Na seminářích a terapeutických sezeních jsem otevírala kapitoly svého života, které ležely ukryty v mém podvědomí a čekaly na uzdravení. Přečetla jsem velké množství duchovní a sebepoznávací literatury a poznala mnoho úžasných lidí, kteří mi pomohli se posunout dál a kterým jsem za to velice vděčná.

Díky práci s Vnitřním dítětemhojením traumat z dětství, z dospívání, ale i dospělosti, a také prací se svým energetickým systémem jsem se zbavila různých zdravotních problémů včetně chronických problémů s klouby.

Tato moje zkušenost ruku v ruce s mojí touhou pomoct jak sama sobě, své rodině tak i ostatním lidem v těžkých životních situacích mě přivedla v počátcích ke kurzu regresní terapie a následně k dalším kurzům, seminářům, mastermindům.  A práce s Vnitřním dítětem je i nadále součástí mé práce s klienty.

Při práci terapeutky a masérky, čili poznání propojení našeho „psychična“ a „fyzična“ bylo úžasné sledovat, jak pomoci vhodné masáže dochází k úlevě od fyzického napětí a současně i k psychickému uvolnění a naopak, jak odblokování určitých psychických problémů vede i k odeznění fyzické bolesti.

Své znalosti a zkušenosti nyní předávám dál ve své 

která stojí na 3 pilířích:

1) sebepoznávání – přednášky, ženské kruhy, víkendové živé semináře i online kurzy

2) fyzická péče, zejména ženské zdravíprodukty tianDe, manuální lymfatické masáže, Access Bars

3) živá a online setkání - která nás vzájemně propojují, obohacují a motivují

Jestli i Vy chcete změnit něco ve svém životě,
uzdravit nepříjemné zdravotní problémy, anebo
zlepšit svoji životní situaci, pak přijměte prosím moje pozvání

... žít zdravý, šťastný a spokojený život. 

Jestli se máme na této cestě potkat, určitě se potkáme.

A já se velice těším na setkání s Vámi.

Zavolejte mi, nebo napište, ráda řeknu více informací.

+420 736 604 913

anna@annabartosova.eu

S láskou a vděčností

Anna Bartošová