Více o mně

Terapeutka, lektorka a autorka

"Akademie života"

Petra: „Jen díky Anně jsem na sobě začala pracovat, ona odstartovala mou přeměnu, a za to jsem jí nesmírně vděčná. Je chápavá, umí jít ke kořenům problému a navodit naprostou důvěru.  Její vedení a rady byly vždy cenné a moc si vážím, že jsem mohla využít její vedení.“

Je naprosto úžasné být průvodkyní na cestě změny, sledovat jak se díky ochotě a práci na sobě mění váš život k lepšímu – jak máte více sebevědomí, více radosti, více úspěchů v životě. Je to pro mně obrovská čest být s vámi u toho 🙂 a za to děkuji.

Více: Akademie života

Masérka

Život = dotyk,     dotyk = láska,      láska = život 

Masáže tvoří zvláštní kapitolu v mém životě. Kurz masáží jsem si udělala proto, protože jsem chtěla odejít do USA, kde v té době studovala moje dcera. A protože moje angličtina není nejlepší, tak jsem hledala možnosti, co tam budu dělat. Masáže mi přišly velice vhodné k regresním terapiím, které jsem dělala. V důsledku "americké" krize jsem nakonec do USA neodjela a masáže jsem začala dělat tady v Praze. Mezi klienty mám velké množství cizinců, někdy mám pocit, jako kdyby to byla náhrada, když jsem neodjela „do světa“, tak lidí „ze světa“ chodí sem za mnou 🙂 a za to děkuji.

Více: masáže

Žena

JSEM ŽENA

Pracuji na své ženskosti, přirozenosti, zranitelnosti a propojení se svým pravým JÁ.

Přidáte se?

Více: Ženský kruh

Matka 

Bylo mi dáno býti matkou.

Matkou dvou úžasných bytostí, na které jsem mateřsky hrdá.

SYNA TOMÁŠE A DCERU LUCII

a za ně z hloubi svého srdce DĚKUJI

Dcera 

Mami a tati – děkuji. Za všechno. S pokorou a láskou v srdci.

Babička 

… tak na tuhle roli se připravuji a moc se na ní těším. Těším se na to, jak ráda říkám „že budu své vnoučata rozmazlovat“ jak to jen půjde – užívat si je, hrát si s nimi, chodit na procházky, už mám koupenou pohádkovou knížku 🙂

a co to bude, zda kluk nebo holka? to má být překvapení až do konce…

Jestli tohle čte nějaká babička, tak by mě zajímalo, jak si užíváte roli babičky – zda máte čas na vnouče, jak často jste spolu a tak vůbec, jaké to je v porovnání s vlastními dětmi? Užíváte si to víc?

květen 2016:

Tak máme Karolínku a je naprosto úúúúúžasnááááá.