Děkuji za zájem a důvěru, vážím si toho.


DOKONČENO80%

Toto prosím nepřeskakuj, už je skoro hotovo!

Pro dokončení celého procesu
potvrď prosím svůj mail!

Stačí 2 jednoduché kroky. 

Jak na to?

 

 • 1
  1. krok
  Do Tvé e-mailové schránky jsem právě poslala potvrzovací e-mail OVĚŘENÍ EMAILU A SOUHLAS Pokud jej hned nevidíš, podívej se ještě do složky HROMADNÉ, PROMO nebo SPAM!
 • 2
  2. krok
  Seznam se prosím s podmínkami a pokud souhlasíš, potvrď je kliknutím na tlačítko POTVRZUJI SOUHLAS PRO TENTO EMAIL v textu e-mailu. Tím je hotovo. Svůj záměr můžeš kdykoli odvolat pomocí odhlašovacího odkazu, který najdeš v každém e-mailu.

CO TY A TVOJE EMOCE? 


Emoce - hrají obrovskou roli v tom, jak se cítíme a jak prožíváme každodenní situace.

Proto je velmi důležité naučit se pracovat s emocemi a naším emočním nastavením a naladěním. 

Jestli chceš vědět teď hned, jak pracovat s emocemi, jak během chvilky zlepšit nepříjemný emoční stav a cítit se dobře, připravila jsem

TAHÁK NA EMOCE

7mi krokový postup, jak na to.

Emoce jsou úzce propojeny s naším energetickým centrem, tzn. s jednotlivými čakrami. Proto v balíčku dostaneš i mapu čaker, kde je vyznačeno 7 základních čaker, jejich témata, afirmace a vibrační slabiky.

 

Pro práci s našimi myšlenkami najdeš v balíčku video, jak pracovat se svým vnitřním kritikem, pokud se Ti hlavou honí myšlenky typu, že něco nedokážeš, že to nezvládneš, že na to nemáš, že to určitě dopadne špatně, tak proč to vůbec zkoušet, atd. 

 

Meditačně si projdeš svůj energetický systém. V meditaci Cesta čakrami máš možnost si nacítit, v jakém stavu jsou Tvoje jednotlivé čakry.

 

A na co rozhodně nemůžeme zapomenout - je správné dýchání - najdete v dalším videu v tomto balíčku. 


V balíčku najdete:

 • TAHÁK NA EMOCE - 7-mi krokový postup, jak zvládnout nepříjemné emoce - jak postupovat, když máme strach, smutek, vztek, negativní emoce, které mají velký vliv na stav našich čaker, celého energetického systému a projevují se v tom, jak se cítíme a co děláme. 
 • Mapu 7 hlavních čaker – je to nákres všech 7 hlavních čaker s uvedením jejich hlavních témat, afirmací a vibrační slabiky
 • Cesta čakrami - meditace, která Vás provede celým energetickým systémem a máte tak možnost si nacítit, v jakém stavu jsou Vaše jednotlivé čakry
 • Video - jak pracovat se svým vnitřním kritikem, pokud vás přepadají myšlenky typu, že nic nezvládnete, nebo že všechno vždy zkazíte. 
 • Video - jak na správné brániční dýchání, 2 typy - dýchání do "balonu" a dýchání do "čtverce" 

Stojí to za vyzkoušení, co myslíte?

Jestli chcete vědět, jak si poradit s emocemi, jak zvládnout kritické hlasy ve své hlavě, pokud se zajímáte o čakry a chcete si je meditačně nacítit, tak věřím, že určitě ANO!

Skvělá zpráva je, že Vy NYNÍ tento balíček můžete mít místo Kč 280,-/ EUR 10,-

 SE SLEVOU AŽ 70 %

JEN ZA KČ 78,-/ EUR 3,-