Děkuji za váš zájem o pracovní sešit. 


DOKONČENO50%

Toto prosím nepřeskakujte, už je skoro hotovo!

Pro dokončení celého procesu
potvrďte prosím svůj mail!

Stačí 2 jednoduché kroky. 

Jak na to?

 

 • 1
  1. krok
  Do e-mailové schránky jsem vám právě poslala potvrzovací e-mail OVĚŘENÍ EMAILU A SOUHLAS Pokud jej hned nevidíte, podívejte se do složky HROMADNÉ, PROMO nebo SPAM!
 • 2
  2. krok
  Seznamte se s podmínkami a pokud souhlasíte, potvrďte je kliknutím na tlačítko POTVRZUJI SOUHLAS PRO TENTO EMAIL v textu e-mailu. Tím máte hotovo a můžete se pustit do čtení, nebo se podívat na video! Svůj záměr můžete kdykoli odvolat pomocí odhlašovacího odkazu, který najdete v každém e-mailu.

Jaké pocity a emoce jste prožívali v uplynulém roce? 


Jestli chcete vědět teď hned, jak pracovat s emocemi, jak během chvilky zlepšit nepříjemný emoční stav a cítit se dobře, připravila jsem pro vás TAHÁK NA EMOCE, 7-mi krokový postup, jak na to.

Emoce, které prožíváme v každodenních situacích, mají velký vliv i na stav našich energetických center, tzv. čaker.

Proto práce s emocemi a naším emočním nastavením a naladěním je velmi důležitá i pro harmonickou funkci našeho energetického systému a jeho jednotlivých energetických center. 

TAHÁK NA EMOCE dostanete v balíčku spolu s mapou čaker, kde je vyznačeno 7 základních čaker, jejich témata, afirmace a vibrační slabiky. 

V meditaci si můžete projít svým energetickým systémem a zjistit, jak na tom jste s nastavením jednotlivých čaker.

Pro práci s našimi myšlenkami najdete v balíčku video, jak pracovat se svým vnitřním kritikem, pokud se vám hlavou honí myšlenky typu, že něco nedokážete, že to nezvládnete, že na to nemáte, že to určitě dopadne špatně, tak proč to vůbec zkoušet, atd. 

A nesmírně důležité - správné dýchání - najdete v dalším videu v tomto balíčku. 


V balíčku najdete:

 • TAHÁK NA EMOCE - 7-mi krokový postup, jak zvládnout nepříjemné emoce - jak postupovat, když máme strach, smutek, vztek, negativní emoce, které mají velký vliv na stav našich čaker, celého energetického systému a projevují se v tom, jak se cítíme a co děláme. 
 • Mapu 7 hlavních čaker – je to nákres všech 7 hlavních čaker s uvedením jejich hlavních témat, afirmací a vibrační slabiky
 • Meditaci - Cesta čakrami - v řízené meditaci projdete svým energetickým systémem a zjistíte, jak na tom jste se svými jednotlivými energetickými centry. A poznáte, odkud může pramenit Vaše únava a málo energie.
 • Video - jak pracovat se svým vnitřním kritikem, pokud vás přepadají myšlenky typu, že nic nezvládnete, nebo že všechno vždy zkazíte. 
 • Video - jak na správné brániční dýchání, 2 typy - dýchání do "balonu" a dýchání do "čtverce"