Děkuji za Tvůj email a důvěru, vážím si toho.


DOKONČENO75%

Toto prosím nepřeskakuj, už je skoro hotovo!

Pro dokončení celého procesu
potvrď prosím svůj mail!

Stačí 2 jednoduché kroky. 

Jak na to?

 

 • 1
  1. krok
  Do e-mailové schránky jsem Ti právě poslala potvrzovací e-mail OVĚŘENÍ EMAILU A SOUHLAS Pokud jej hned nevidíš, podívej se do složky HROMADNÉ, PROMO nebo SPAM.
 • 2
  2. krok
  Seznam se prosím s podmínkami a pokud souhlasíš, potvrď je kliknutím na tlačítko POTVRZUJI SOUHLAS PRO TENTO EMAIL v textu e-mailu. Tím máš hotovo a můžeš se pustit do čtení, nebo se podívat na video! Svůj záměr můžeš kdykoli odvolat pomocí odhlašovacího odkazu, který najdeš v každém e-mailu.

CO TY A TVOJE EMOCE? 

A co Tvůj energetický systém? 


Emoce, které prožíváme v každodenních situacích mají velký vliv na stav našeho energetikého systému a to, jak se cítíme a co děláme. 

Pro harmonizaci energetického systému je proto velmi důležité naučit se pracovat s emocemi a naším emočním nastavením a naladěním. 

Jestli chceš vědět teď hned, jak pracovat s emocemi, jak během chvilky zlepšit nepříjemný emoční stav a cítit se dobře, připravila jsem TAHÁK NA EMOCE, 7 krokový postup, jak na to.

Dostaneš ho v balíčku spolu s mapou energetického systému, kde je vyznačeno 7 základních energetických center, čili čaker, jejich témata, afirmace a vibrační slabiky.

 

Pro práci s našimi myšlenkami najdeš v balíčku video, jak pracovat se svým vnitřním kritikem, pokud se Ti hlavou honí myšlenky typu, že něco nedokážeš, že to nezvládneš, že na to nemáš, že to určitě dopadne špatně, tak proč to vůbec zkoušet, atd. 

 

Meditačně si projdeš svůj energetický systém. V meditaci Cesta čakrami máš možnost si nacítit, v jakém stavu jsou Tvoje jednotlivé energetické centra.

 

A nesmírně důležité – správné dýchání – najdeš v dalším videu v tomto balíčku. 


V balíčku najdeš:

 • Tahák na emoce - 7 krokový postup, jak zvládnout nepříjemné emoce - jak postupovat, když máme strach, smutek, vztek, negativní emoce a projevují se v tom, jak se cítíme a co děláme. 
 • Mapu energetického systému – je to nákres všech 7 hlavních energetických center s uvedením jejich hlavních témat, afirmací a vibrační slabiky
 • Cesta čakrami - meditace, která Tě provede celým energetickým systémem a máš tak možnost si nacítit, v jakém stavu je Tvůj energetický systém a jednotlivá energetická centra.
 • Video - jak pracovat se svým vnitřním kritikem, pokud Tě přepadají myšlenky typu, že nic nezvládneš, nebo že všechno vždy zkazíš. 
 • Video - jak na správné brániční dýchání, 2 typy - dýchání do "balonu" a dýchání do "čtverce" 

Stojí to za vyzkoušení, co myslíš?
Jestli se zajímáš, jak zvládnout nepříjemné emoce a zjistit, v jakém stavu je Tvůj energetický systém, tak myslím, že určitě ano. 

Skvělá zpráva je, že Ty NYNÍ tento balíček můžeš mít místo Kč 280,-/ EUR 10,-

 SE SLEVOU AŽ 90 %

JEN ZA KČ 78,-/ EUR 3,-