anna@annabartosova.eu          

Můj příběh

JAK PROČISTIT SVŮJ ORGANIZMUS DO HLOUBKY

 

A ZBAVIT SE ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ, KTERÉ VÁS OBTĚŽUJÍ

Jsem laskavá průvodkyně, lektorka, masérka a autorka 

Události, které se odehrály v mém životě, mě přivedly k touze pochopit, proč se v životě člověka dějí zrovna ty věci, které se dějí.

Zejména ty negativní, nepříjemné, nečekané, zkrátka ty, které nechceme prožívat, a přesto se nám v životě odehrávají.

Mezi ně patří i různé nepříjemné zdravotní obtíže.

Při řešení svých zdravotních problémů dojdeme do bodu, kde se můžeme rozhodnout, zda se chceme léčit, nebo se chceme uzdravit.

Já jsem se dlouho léčila, než jsem pochopila, že za bolestí je schovaná informace, která nám říká, proč se nám dějí právě tyhle nepříjemné a bolestivé věci a co máme ve svém životě změnit.

Znám to u sebe. Řešila jsem několik trápení a zdravotních problémů.

Prošla jsem řadou ordinací, kde jsem hledala úlevu od svých bolestí. Jaké pak bylo moje překvapení, když mi ve většině případů bylo sděleno, že podle výsledků vyšetření jsem v pořádku a zdravá.

Ano, říkala jsem – fajn, to jsem moc ráda, že jsem zdravá, kdo by chtěl být nemocný, ale proč mám ty hrozné bolesti, např. tak bolavé klouby, že jsem chvílemi myslela, že mi snad upadnou ruce.

A s palčivými bolestmi na urologii mi zase řekli, že jsem přímo učebnicový příklad, a že musím hned na operaci. Nakonec se upustilo ne jen od operace, ale i od injekcí a léků s odůvodněním, že jsem zdravá a v pořádku.

Obdobné situace prožívali i ostatní členové mojí rodiny.

Uvědomila jsem si, že pokud tímto životem půjdu takto dále a budu ignorovat signály mého těla, tak se ty bolesti budou jenom zhoršovat a sílit.

A rozhodla jsem se proto s tím něco udělat.

Neustálé otázky, hledání a snaha přijít na to, co se děje, mě přivedly na cestu sebepoznávání, k celostnímu přístupu uzdravování sama sebe a k přijetí uvědomění, že když se chci zbavit bolestí, tak musím něco změnit ve svém životě. Zásadním způsobem to rovněž ovlivnilo i mé další profesní působení. 

Udělat změnu ve svém životě ale znamená nejdřív poznat sama sebe.

A tak jsem se vydala na cestu sebepoznávání, která vedla přes ordinace lékařů z oblasti urologie, rehabilitace, interní, gastroenterologie, endokrinologie, revmatologie k seminářům, přednáškám a kurzům Petra Velechovského, Míly Lukášové, Jacqueline Longstaff, Martina Daniela, Ivanky Adamcové, Marty Noskové, Petra Chobota a řady dalších známých osobností v oblasti osobního rozvoje tak na domácí tak i zahraniční scéně.

Na seminářích a terapeutických sezeních jsem otevírala kapitoly svého života, které ležely ukryty v mém podvědomí a čekaly na uzdravení. Přečetla jsem velké množství duchovní a sebepoznávací literatury a poznala mnoho úžasných lidí, kteří mi pomohli se posunout dál a kterým jsem za to velice vděčná.

Díky práci s Vnitřním dítětem a hojením traumat z dětství, dospívání, ale i dospělosti, jsem se zbavila různých zdravotních problémů včetně chronických problémů s klouby.

Tato moje zkušenost ruku v ruce s mojí touhou pomoct jak sama sobě, své rodině tak i ostatním lidem v těžkých životních situacích mě přivedla ke kurzu regresní terapie pro terapeuty u Míly Lukášové. A práce s Vnitřním dítětem je nedělitelnou součástí i mých terapií s klienty.

Poznání propojení našeho „psychična“ a „fyzična“ mě přivedlo k dalším terapeutickým technikám, zejména: ´Cesty´ Brandon Bays, ´The Work´ Katie Byron, ´Radikální odpuštění´ Colin Tipping a následně i k rekvalifikačnímu kurzu pro maséry a k tomu příslušných dalších přednášek Beáty a Júlia Patakyových, Ing. Hany Smejtkové, MUDr. Smíška, Nijeshe Ulricha Hesse a dalších.

Je úžasné sledovat, jak pomoci vhodné masáže dochází k úlevě od fyzického napětí a současně i k psychickému uvolnění a naopak, jak odblokování určitých psychických problémů vede i k odeznění fyzické bolesti.

Jestli i Vy chcete změnit něco ve svém životě, uzdravit nepříjemné zdravotní problémy anebo zlepšit svoji životní situaci, pak přijměte prosím moje pozvání do

Akademie života

... žít šťastný, spokojený a zdravý život. 

A jestli se máme na této cestě potkat, určitě se potkáme.

A já se velice těším na setkání s Vámi.

 

S láskou a vděčností

Anna

JAK PROČISTIT SVŮJ ORGANIZMUS DO HLOUBKY

 

A ZBAVIT SE ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ, KTERÉ VÁS OBTĚŽUJÍ