Využijte akci!

SVATÝ VALENTÝN

Získejte vstupenku 1 + 1 ZDARMA

na živý víkendový seminář

Udělejte radost sobě i svým blízkým. 

Akce platí pouze do 25. 2. 2019. 

Vědomá cesta k sobě

Cesta sebepoznávání k hlubšímu propojení sama se sebou, k pochopení, proč se nám v životě dějí určité věci a k zpracování mnoha bolestí a traumat z dětství.

„Když jsem přemýšlela několik dní po kurzu, co mi kurz dal a jaké to bylo, měla jsem v hlavě spoustu nových technik, zážitků, prožitků a zkušeností, sebe-poznání a uvědomění. Bylo toho tolik ve mě, stihli jsme neuvěřitelné množství věcí a přitom to byl úplně pohodový víkend, který jsme v podstatě proleželi a prospali😀 ale udělali jsme tolika práce na sobě samotných! wow! 

Nicméně teď když na to koukám s odstupem více jak dvou měsíců, tak vidím ty opravdové změny – lépe řečeno transformace. Změna prý vychází z vnějšího světa, nicméně já musím přiznat, že díky Vám jsem prožila opravdovou transformaci – a to zevnitř mě! Kolečka se přecvakly, vědomí se přenastavilo, změnil se mi pohled na mě, na můj život a na moje rodiče! udělala jsem kvantový skok ve vztahu k mým rodičům! Předešlý celý rok jsem chodila k psycholožce, abych dokázala vstřebat vztah s našima, určitě to pomáhalo, malými krůčky jsem se učila koukat se jinak na sebe a na ně a objevovat zádrhele, nicméně s Vámi to teprve nabralo směr a jízdu! Taky vím, že to není za mnou, naopak se otevřely dveře a jsem na cestě, jsou a budou tu výzvy, ale chci jít kupředu!…

Děkuji za Vaši práci“ K. J.

Potřebujete poradit? Máte dotazy? Volejte, pište:

 

+ 420 736 604 913

 

anna@annabartosova.eu