Shlédni webinář a určitě se podívej i na speciální akci níže. 

Jak zlepšit vztahy
a zvýšit si své sebevědomí

Sdílej webinář i pro ostatní, kteří se také zajímají, jak mohou zlepšit své vztahy a zvýšit si své sebevědomí.

Proč milovat svou vnitřní holku?

S tím, co už teď po webináři víš, si zkus na chvíli představit:

  • Jaké by to bylo být v pravidelném a blízkém kontaktu se svou vnitřní holkou, která ti dává touhu i odvahu tvořit a projevit sama sebe ve své jedinečnosti?
  • O kolik lepší a kvalitnější můžeš mít svůj život, když zahojíš své staré bolesti a zranění? 

Chceš uzdravit svá zranění z dětství?

Chybí ti pocit bezpečí a přijetí?

Chceš zlepšit své vztahy?

Co ti kurz přinese?

  • Propojíš se se svou vnitřní holkou a sama se sebou.
  • Zjistíš 3 důležité potřeby vnitřního dítěte a jak je naplnit
  • Imaginárně se spojíš se svými rodiči, pročistíš a posilníš rodinné kořeny, své vztahy i svou ženskou energii.
  • Posílíš své sebevědomí, sebelásku a sebehodnotu a budeš umět se tak postavit sama za sebe, dělat práci, která tě baví a neodsouvat se na vedlejší kolej.
  • Odzbrojíš vnitřního kritika a naučíš se s ním spolupracovat, aby tě místo kritiky podporoval v tvých činnostech a aktivitách.
  • Meditace, praktická cvičení a tipy pro svůj každodenní život.

Kurzem Tě provede Bc. Anna Bartošová

Udělat změnu ve svém životě ale znamená nejdřív poznat a potkat sama sebe.

Ráda Tě na této cestě sebepoznání provedu.

Bc. Anna Bartošová

Terapeutka, lektorka a autorka "Akademie života"

Speciální akce pro prvních 10 z vás!

Získej ke kurzu ZDARMA i celý kongresový balíček v hodnotě 1 680 Kč, kde najdeš záznam VŠECH rozhovorů z letošního kongresu Zdraví ženy.

Stačí při objednávce napsat do poznámky "Ano chci".

Speciální akce platí pouze do 24.12.2021

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Reference

"Vnitřní dítě je zvláštní pojem, který označuje emoce v nás, určitou část naší osoby, která zůstala dětská (se špatnými i dobrými vlastnostmi) a je třeba s ní pracovat úplně jinak než jen pomocí rozumu a racionality. Snad všichni psychiatři a psychologové vycházejí z toho, že dětství (především rané dětství) mimořádně silně ovlivňuje celou naši osobnost. Kurz Aničky Bartošové se zabývá právě emocionálním uzdravením sebe sama či vnitřního dítěte. Pomohou nám k tomu různé techniky, vizualizace, meditace, zapojení naší kreativity do procesu uzdravování a komunikace se sebou samým. Kurz je rozdělen na několik krátkých lekcí, které jsou snadno pochopitelné, ale velmi účinné. Forma online kurzu je příjemná pro lidi, jako jsem já, kteří pracují raději v době, kdy mají čas a náladu a využívají toho, že se mohou k jednotlivým lekcím vracet. Za sebe kurz doporučuji všem, kteří chtějí na sobě pracovat a uzdravit své emoce."
Veronika
"Seminář u lektorky Aničky Bartošové mě velice překvapil svým přínosem nejen do mé duchovní sféry, ale hlavně do běžného života. Ráda bych ještě jednou touto cestou poděkovala Aničce, že s její pomocí, radou a prostřednictvím mi pomohla najít lepší cestu nejen k mým rodičům, ale hlavně k sobě – k mému vnitřnímu dítěti, kde můžu teď i sama napravovat co nebylo v pořádku. Vedení probíhalo formou kresby, psaním a hlavně meditací ve velice příjemném prostředí doprovázeném jemnou meditační hudbou. Vřele doporučuji všem, co nechápou proč se jim něco děje pořád dokola."
Iva
"Seminář Aničky Bartošové mně pomohl vrátit se do mého dětství a uvědomit si přitom, jaké bylo - v čem bylo šťastné a v čem bolestné. Pomocí malování, mluvení, psaní, vizualizace a meditace jsem tak pod vedením zkušené lektorky mohla vše analyzovat a najít souvislosti, které jsem do té doby neviděla. Pochopila jsem, jak je pro uzdravení vnitřního dítěte potřebné jak sebepřijetí a sebeláska, tak i přijetí svých kořenů, t.j. svých rodičů a prarodičů. Dověděla jsem se řadu nových informací o příchodu dítěte na svět z pohledu duchovního. Velkým zážitkem pro mě bylo meditačně projít svůj vlastní porod a radovat se přitom ze svého narození. Další meditace mi zase umožnila dát svému vnitřnímu dítěti vše, co potřebuje, aby bylo šťastné. Závěrem hodnotím tento seminář jako velice přínosný nejenom pro můj osobní rozvoj v duchovní oblasti, ale i pro mé tělesné zdraví, kdy došlo k ústupu somatických bolestí. S díky"
Adriana
"Noblesa. Tohle slovo charakterizuje Aničku. Noblesa, laskavost, profesionalita. Zúčastnila jsem se prožitkového workshopu Uzdravení Vnitřního dítěte. Celý seminář vedla Anička citlivě, laskavě, velmi profesionálně. Práce s Vnitřním dítětem pro mě byla velmi zajímavá, díky mé odvaze a Aničky vedení jsem dokázala nahlédnout do své prenatální minulosti a projít si časový úsek prvních několika let života. Bylo úžasné sledovat, co se uvnitř mě odehrávalo. Celý workshop mi vypověděl hodně o tom, proč jsem taková, jaká jsem, pomohl mi pochopit, proč mám vztah ke svým rodičům, jaký mám. Prostě mi otevřel oči. Už nesoudím. Rodiče, partnera, lidi kolem sebe. Teď už vím, že každý z nás má své Vnitřní dítě více či méně „nemocné“. Myslím si, že kdybychom my všichni uzdravili své Vnitřní dítě, bylo by na světě krásně. Nebyla by závist, zloba, neměli bychom nízké sebevědomí, měli bychom se navzájem rádi. Za to, že mě Anička tímto procesem tak citlivě provedla, jí patří veliký dík. Moc se těším na další setkání."
Jana