Webinář: Reflexní terapie a zdraví ženy I. díl

https://lavendu.cz/reflexni-terapie-a-zdravi-zeny-i-2/

 
Živě vysílaný webinář za kávu a zákusek
Velmi často dostávám dotazy, které se týkají ženského zdraví, ať už jde o hormonální rovnováhu, emoční stabilitu, potíže spojené s ženským tělem jako jsou gynekologické záněty nebo problémy s otěhotněním.

I proto jsme se rozhodli věnovat dva následující webináře typicky ženským tématům, které si naše v převaze ženská komunita vyžádala :). Věřím však, že informace mohou přinést mnoho pochopení a uvědomění i mužům, pro které je náš velmi emoční a někdy ne zcela logický svět možná záhadou.

Na prvním webináři si povíme, s čím se ženy potýkají nejčastěji a co jsou nejčastější důvody k návštěvě lékaře, léčitele či poradce. Volně navazující webinář věnujeme souvisejícím potížím jako je udržení vitality, krásy a zdravé váhy, a také tématům, které vyplynou z prvního vysílání. Navazující webinář plánujeme na začátek listopadu.

Máte-li otázky k příčinám, důsledkům, ale především k řešení obtíží jako jsou gynekologické záněty, poruchy cyklu v každém věku, potíže s otěhotněním nebo udržením těhotenství, ale třeba i otázky jak se nachystat na pohodový porod, tak jste srdečně zváni (pánové taky) na naše další vysílání z cyklu webinářů za kávu a zákusek v úterý 13.9.2022.

Co se na vysílání dozvíte?
 S jakými potížemi se ženy nejčastěji potýkají

 Příčiny, důsledky a možnosti řešení nejčastějších ženských potíží

 Opakující se gynekologické záněty

 Nepravidelnost menstruačního cyklu, bolestivá menstruace a ovulace

 Neplodnost, problémy s udržením těhotenství

 Endometrióza

 Menopauza

 Jaký vliv mají hormony na emoce, náladu a celkové zdraví ženy

 Jak si pomoci bylinkami, výživou a reflexní terapií při jednotlivých potížích
 

 

Co navíc získáte
 Možnost položit otázky při živém vysílání

 Záznam vysílání v samostatné členské sekci

 Reflexní sestava na hormonální rovnováhu a podporu plodnosti 
 

Jak to proběhne
Vysílání proběhne v uzavřené sekci na webu, ke které dostanete přístup po registraci. Podobně jako u online kurzů se můžete do této sekce opakovaně přihlašovat podle vašich časových možností a přístupy vám zůstávají po celou dobu funkčnosti tohoto webu.  Sekci k webináři pak uvidíte v přehledu svých kurzů.

Ihned po uhrazení webináře vám do emailu přijde informace, že máte sekci zpřístupněnou. Pokud už máte jakýkoliv náš kurz, tak není třeba nové heslo, a použijete to, které už máte pro přístup do svého účtu. 

V případě, že ještě žádný náš kurz ani webinář nemáte, tak v emailu objevíte uživatelské jméno a jedinečné přístupové heslo i instrukce, jak se do svého účtu dostat.

Pokud se hlásíte s předstihem, tak v samotné členské sekci uvidíte jen základní informace a okénko s videem přibude až pár dní před vysíláním. Nicméně vyzkoušejte, jestli se do sekce dostanete! Pokud zjistíte nějaký technický zádrhel 10 min před vysíláním, tak to už nebudu schopná řešit.

Přístupy do členské sekce Vám přijdou až po spárování platby v našem systému! Prosím, proveďte svou platbu s dostatečným předstihem.

Může se stát, že v dobu vysílání nebudete moci být přítomní nebo už je po datu vysílání webináře. Nic se neděje. Z vysílání budete mít záznam a přehrajete si ho kdykoliv budete potřebovat (po datu vysílání je přístupný okamžitě).

Jako vždy jsem tu pro vás pro případné dotazy. Pokud nějaké máte, určitě se ptejte rovnou i při vysílání pomocí chatu nebo napište komentář.
 
Kdy, kde a kdo
Vysílání proběhne v uzavřené členské sekci na webu Lavendu v úterý 13.9.2022 od 18 hod.

Pokud webinář nestihnete, budete mít přístup k jeho záznamu.

Pokud je po datu vysílání, tak si kupujete přístup k záznamu.

Webinářem provází PharmDr. Vendula Martinková.
 
Registrace na webinář
Tento webinář je určen pro všechny, kteří si rádi rozšiřují nebo ověřují své znalosti a rozvíjí svůj zdravý životní styl v přátelské komunitě podobně naladěných lidí. Proto si takto virtuálně zajdeme na kávičku a zákusek, a cena webináře je obdobná, jakou bychom nechali útratu v kavárně.

Za hodinku a půl a záznam z vysílání tedy zaplatíte:
99 Kč / 3,99 €
(Cena je vč. DPH)
Registrovat z ČR za 99 Kč
Registrovat ze SR za 3,99 €

Lavendu s.r.o.

 

https://form.simpleshop.cz/order/b0LZm9GrRgp7aP4naT9XpwoiK2EXkN8Wxn6Y5Kqo/

 
Vaše objednávka k nám dorazila!
Pro dokončení objednávky:
Uhradit 99,00 Kč online
(Kliknutím na tlačítko otevřete platební bránu)
Vaše objednávka:
1420222507
Platební metoda:
Kartou online (změnit)
Skvělé! Právě jste si objednali přístup k živě vysílanému webináři  Reflexní terapie a zdraví ženy 1!

Věříme, že se Vám bude vysílání líbit a abyste si jej mohli kdykoliv připomenou, tak Vám v členské sekci zůstane záznam.

Splatnost objednávky je 10 dní a stav své objednávky můžete sledovat přes zelené tlačítko v potvrzení, které Vám dorazilp na Vás email. Lze také libovolně měnit způsob úhrady.

Protože jde o živé vysílání, je potřeba, abyste svoji objednávku uhradili nejpozději v den vysílání a mohli se tak připojit na živo.

Pokud kupujete přístup po datu vysílání, tak máte ihned automaticky zpřístupněný záznam ve své členské sekci.

Po zaplacení Vám přijde email z adresy Lavendu - Dotkni se zdraví (předmět Lavendu online kurzy - přísup do členské sekce) a v něm i přístupové údaje do uzavřené sekce na našem webu. Pokud mail nemůžete najít, tak prosím zkontrolujte i záložku Nevyžádaná pošta nebo Hromadné či Obchodní sdělení! Pokud nedorazil ani tam, tak nás neprodleně informujte na email info@lavendu.cz.

Do kurzu se dostanete přes STRÁNKU S PŘIHLÁŠENÍM Na obrazovce se Vám objeví tabulka, do které zadáte login=váš email a heslo, které Vám přišlo v emailu. Prosím neopisujte ho, ale ZKOPÍRUJTE (ctrl+c) a VLOŽTE (ctrl+v), abyste tak zamezili překlepu či jiné chybě. Poté budete přesměrování do svého uživatelského účtu, kde najdete vstupy do všech kurzů, které máte zakoupené. 

Pokud by Vám tento postup jakéhokoliv důvodu nefungoval, ozvěte se.

Velmi Vás prosíme, abyste si vyzkoušeli funkčnost přístupu hned po jeho obdržení a kdyby cokoliv nefungovalo, ihned nás kontaktujte na emailu info@lavendu.cz nebo telefonu 725 675 005 (Po - Pá 8-18 hod, jinak přes messenger stránek Lavendu - Dotkni se zdraví )

Nejčastejší dotazy a možné potíže jsme zpracovali na stránce Často pokládané otázky.

Uvnitř členské sekce najdete teké odkaz na uzavřenou facebookovou skupinu přímo k našim kurzům, kde se můžete ptát na věci, které vás k tématu zajímají, sdílet své zkušenosti a diskutovat s ostatními absolventy kurzů.

Věříme, že se Vám bude webinář líbit a budeme moc rádi, když nás pochválíte a nebo nám napíšete jakoukoliv zpětnou vazbu. Víme, že stále se dá co zlepšovat, a to můžeme hlavně díky referencí od Vás. Psát nám můžete na email info@lavendu.cz a do messengeru na našem facebooku Lavendu - Dotkni se zdraví.

 
Objednávka Webinář Reflexní terapie a zdraví ženy 1

https://lavendu.cz/objednavka-webinar-reflexni-terapie-a-zdravi-zeny-1/

Děkujeme, Vaši objednávku jsme přijali!
Webinář proběhne živě v úterý 13.9.2022 od 18 hod jako neveřejné vysílání na našem Youtube kanálu. 

Odkaz vám zašleme nejpozději v den vysílání na váš email.

Pokud v daný okamžik nebudete mít možnost webinář sledovat nebo je po datu vysílání. Máte k dispozici záznam v samostatné členské sekci na tomto webu.

Pokud kupujete webinář jako záznam, je přístupný okamžitě.
 
Co je potřeba udělat pro přístup k vysílání
 Uhradit vaši objednávku. Potvrzení o objednávce i platební údaje máte již v této chvíli ve své emailové schránce, protože celý proces od objednání po otevření členské sekce probíhá zcela automaticky. 

Pro jistotu se podívejte i do složky Hromadné, Promo nebo Nevyžádaná pošta, občas tam email skončí. Aby se to nedělo, tak si uložte náš email info@lavendu.cz do svého adresáře.

Pokud mail s potvrzením objednávky nenajdete, prosím, obratem nás kontaktujte na info@lavendu.cz. Objednávku vám rádi zašleme ručně.

 Ověřit funkčnost vašich přístupů do členské sekce. Jakmile objednávku uhradíte a vaše platba dorazí v pořádku k nám a systém ji spáruje s objednávkou, zcela automaticky se vygenerují vaše přístupy k členské sekci.

Hledejte email od odesílatele Lavendu – Dotkni se zdraví. Opět se může stát, že skončí v jiné, než hlavní složce vaší emailové schránky. Pokud například platíte kartou. Tento email dorazí bezprostředně po potvrzení platby. Pokud jej tedy nenajdete, tak na nic nečekejte a rovnou nám napište, opět se rádi postaráme o to, abyste své přístupy měli v pořádku.

V emailu najdete stránku, přes kterou se přihlásit, uživatelské jméno (váš email) a heslo. Pokud již máte některý náš kurz nebo webinář, tak heslo zůstává stejné, není třeba ho měnit. Email obsahuje i odkaz na změnu hesla, ale to je pro případ, že původní heslo zapomněli.

Prosíme, vyzkoušejte přístup ihned. V den webináře není v našich silách řešit technické záležitosti, protože se již plně soustředíme na vysílání.

 Zapsat si upomínku do mobilu nebo diáře. Určitě se vám také připomeneme, ale pokud chcete být u toho na živo, tak si dopředu zarezervujete 90 min pro sebe :).
 
Co se na vysílání dozvíte?
 S jakými potížemi se ženy nejčastěji potýkají

 Příčiny, důsledky a možnosti řešení nejčastějších ženských potíží

 Opakující se gynekologické záněty

 Nepravidelnost menstruačního cyklu, bolestivá menstruace a ovulace

 Neplodnost, problémy s udržením těhotenství

 Endometrióza

 Menopauza

 Jaký vliv mají hormony na emoce, náladu a celkové zdraví ženy

 Jak si pomoci bylinkami, výživou a reflexní terapií při jednotlivých potížích
 

 
Než webinář začne
Začněte pečovat o své tělo už dnes
V tomto videu se naučíte 4 základní reflexní plošky, kterými efektivně povzbudíte aktivitu celého těla a imunitu akutně i dlouhodobě.

játra
slezina
brzlík
C bod

 

 

Podívejte na některých z našich webinářů ze záznamu
Jak začít
vědomě relaxovat
79 Kč / 3,19€

 
Záznam
VÍCE INFORMACÍ
Seznámení
s čínským pentagramem
79 Kč / 3,19 €

 
Záznam
VÍCE INFORMACÍ
Psychosomatika
a reflexní terapie
79 Kč / 3,19 €

 
Záznam
VÍCE INFORMACÍ
Energie těla a
fungující metabolismus
79 Kč / 3,19 €

 
Záznam
VÍCE INFORMACÍ