CO VY A VAŠE EMOCE? 


Jestli chcete vědět, jak pracovat s emocemi, jak během chvilky zlepšit nepříjemný emoční stav a cítit se dobře, připravila jsem pro vás TAHÁK NA EMOCE, 7 krokový postup, jak na to.

Dostanete ho v balíčku spolu s videem: Jak pracovat se svým vnitřním kritikem, pokud se vám hlavou honí myšlenky typu, že něco nedokážete, že to nezvládnete, že na to nemáte, že to určitě dopadne špatně, tak proč to vůbec zkoušet, atd. 

A nesmírně důležité - správné dýchání - najdete v dalším videu v tomto balíčku. 

A protože emoce mají velký vliv i na náš čakerní systém, tzn., na jednotlivé centra našeho energetického systému, kterých stav odráží to, jak se cítíme, tak v balíčku najdete přiloženou i mapu čaker, kde je vyznačeno 7 základních čaker, jejich témata, afirmace a vibrační slabiky.


V balíčku najdete:

  • Tahák na emoce - 7-mi krokový postup, jak zvládnout nepříjemné emoce - jak postupovat, když máme strach, smutek, vztek, negativní emoce, které mají velký vliv na stav našich čaker, celého energetického systému a projevují se v tom, jak se cítíme a co děláme. 
  • Mapu energetického systému – je to nákres všech 7 hlavních energetických center s uvedením jejich hlavních témat, afirmací a vibrační slabiky
  • Cesta čakrami - meditace, která vás provede celým energetickým systémem, kde si můžete uvědomit stav svých čaker
  • Video - jak pracovat se svým vnitřním kritikem, pokud vás přepadají myšlenky typu, že nic nezvládnete, nebo že všechno vždy zkazíte. 
  • Video - jak na správné brániční dýchání, 2 typy - dýchání do "balonu" a dýchání do "čtverce" 

Stojí to za vyzkoušení, co myslíte?

Jestli chcete vědomě pracovat na sobě a ovládat svůj emoční stav, aby emoce necloumaly vaším majestátem, tak myslím, že určitě ano. 

Skvělá zpráva je, že Vy NYNÍ tento balíček můžete mít místo Kč 280,-/ EUR 10,-

 SE SLEVOU AŽ 72 %

JEN ZA KČ 78,-/ EUR 3,-