Změna není na pořadu dne.

Zdá se, že máš skvělou práci, která tě naplňuje, baví, kde se můžeš seberealizovat, máš kolem sebe skvělý tým příjemných lidí a i finančně je to pro tebe v pořádku.

Změna práce v této chvíli není to, kam bys měla zaměřit svou pozornost.

Samozřejmě, mohou tam být úkoly a aktivity, které si úplně neužíváš, které tě nebaví, ale které musíš dělat. To holt k určitému postavení patří. Možná se dají tyto činnosti delegovat, omezit je, anebo si blíže k sobě pustit nové lidi, díky kterým můžeš vidět situace v jiném světle a mít z nich víc radosti a potěšení.

Ze začátku považujeme za svůj splněný sen, když se nám po absolvování prestižní vysoké školy podaří mít práci se skvělou pozici, která přináší jak vedoucí postavení tak i patřičné finanční ohodnocení, které mnohdy je daleko nadprůměrné a k tomu různé odměny a benefity. 

Vše se zdá být skvělé a úžasné. 

Pokud si tento stav užíváš jako svůj splněný sen a cítíš i vnitřní naplnění, pak je vše v pořádku a přeji ti hodně štěstí a zdaru i do dalších let. 

 

Možná tě ale láká dobrodružství více než vidina stabilní práce a jistoty, kterou sebou nese.

Možná práce a peníze jsou vykoupeny časem, který ti schází pro užívání si života se svou rodinou, nebo svými nejbližšími.

Možná můžeš mít lehounký pocit někde uvnitř, že tak jak to je nyní, je supr a v pořádku, ale na jak dlouho?

Máš své postavení, kontakty, a možná hledáš způsob, jak můžeš těmto lidem být více nápomocná, pomáhat i v oblasti, která není přímo tvou pracovní náplní, ale která by dávala daleko větší smysl tvému životu a naplnění. 

Možná tvé životní poslání je mimo tu práci, kterou nyní vykonáváš. A ty to někde uvnitř sebe cítíš. 

Postavení, prostředí, peníze je všechno moc fajn, ale možná někde uvnitř sebe cítíš určitou neslobodu, že plníš požadavky druhých, ale ne své vlastní, že buduješ firmu, ale ne svou. 

Svoboda, po které naprostá většina lidí touží, je to, co nám v zaměstnání nejvíc chybí. 

Pokud máš uvnitř sebe ten lehounký pocit nesvobody a nespokojenosti, že přes veškeré postavení a finanční zajištění je ještě něco víc, co může naplňovat tvůj život a uvítáš pomoc a podporu, 

 zamluv si nezávaznou 20 min. konzultaci zdarma.

Projdeme tvou situaci, ve které se nacházíš a navrhnu ti její řešení, se kterým ti buď budu umět pomoct já sama, anebo ti doporučím vhodnějšího průvodce. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů